Kapat

Hayatınızda aldığınız en romantik teklif nasıldı?

aldığınız ya da almak istediğiniz romantik bi teklif nasıl olmalı sizce.evlilik ya da çıkma farketmez.özellikle bayanlar.çünkü proje topluyorum şu an:)

Güncellemeler:
kızlaaaaaqarrrrrr yıkın artık şu tabunuzu da.artık kızlar da teklif etsinnn.level i yeten biri bi anket başlatabilir mi?:))))) kim ne düşünüyo görelim bakalım
bu ne ya tek bi kişi mi yaşamış bunu..

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Lisedeyken tanımadığım biri doğumgünümü öğrenmiş,arkadaşlarımla tanışmış ve sürpriz bir doğumgünü planlamıştı.Hiçbirşeyden haberim yoktu.Bir de hoş bir hediye almıştı.sonra da güzel sözler ve çıkma teklifi.Cevabım hayır oldu ama çok hoş bir sürprizdi.

0|0
    0|0
    • ben bile sarsıldım senin cevabına yazık olmuş adama be ya:))

• İşletme okuyorsun sanırım hahah:)

• YOK ŞİRKET MUHASEBESİ:)) BU YAŞTA NE OKULU YA KOCADIK NERDEYSE.:))EVDE KALMIŞIZ HABERİMİZ YOK

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• her zaman daha romantiği, her zaman daha iyisi mümkündür : )

0|1
    0|0
    • peki bu güne kadarki desek? galiba yoktu:))

• ben de konuya yaşayacaklarımızı yaşadıklarımızla sınırlandırmamalıyız,

(senin durumunda da hayalgücünü sınırlamamalısın) gibi yaklaşayım: ) ideal cevap değil belki ama olsun : )

• ya ben iş gereği çok fazla beyin enerjisi harcamak zorunda kaldığım için başka bişey düşünemez oluyorum.ama bi zemin olursa mutlaka üzerine bişey koyarım ya da kendime uyarlarım:)

• lisedeyken kantinde öyle oturuyorduk. zil çaldı tam sınıflarımıza dönerken (yolumuz farklı: )

kulağıma eğilip seni seviyorum benimle çıkar mısın dedi, hoa yaklaşmak üzereydi cevabımı gözlerimle verebildim :)

0|0
    0|0
    • SKANDAL:)OKUL BİTTİ.OTOBÜSTEN İNERKEN Mİ YAPSAM BUNU TAM OTOMATİK KAPI KAPANIRKEN:)))

• haha. evet güzel bir fikir. ve deddiğin gibi inş akrabası tanıdığı falan çıkmaz dolmuşda

• burda dolmuş yok.piyasa dolmuşları kalkalı bi kaç yıl oldu.sadece halk otobüsü var.olursa olsun napayım ya böyle beklemektense..

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• romantızm akımı sürrealızme yenıldiğinden berı romantık değilim..

0|0
    0|0
  • Bana hiç teklif etmediler :( Hep ben ettim ama olsun.

0|0
    0|0
    • e bi zahmet.böyle yerlerde hiç tanımadıkları erkeklere cinsel konuda soru sorabilen bu tabuları yıkabilen bayanlar henüz bayanların teklif edemeyeceği tabusunu yıkamadılar.ama ümitliyim zmanla o da olacak:)

• olsun da kimin ne olduğunu anlayalım artık.uzaktan kesişip işve yapıp gerdan kırıp yanlarına gidince tanımamazlıktan gelmeleri koyuyo adama:)

• Haklısın :/

Yükleniyor...