Hediye konusunda yardım edebilir misiniz?

Arkadaşlar yaklaşık 9 ay önce eski sevgilimden.Benim isteğimle ayrıldık.Bu süre zarfında çok acı çekmiş.Ama ben tınlamamışım bile.Haklı da.Şimdi onun düştüğü hale ben düştüm.Benim yaptığım gibi beni sevmediğini söylüyor.Ama ben hissediyorum ki oda beni seviyor.Geçmişin intikamını almak istiyor belki de.Onu çok seviyorum ve tekrar kazanmak istiyorum.Bu konuda sizden hediye konusunda yardım almak istiyorum.Hediyeyi gönderterek ismimin açıklanmamasını da isteyeceğim.Bu hediye yanında birde düşündüğünüz bir söz yazılar varsa.Onları da söylemenizi rica ediyorum.Sevgilim küçük hediyelerle mutlu olabilen biri.Hediye alıp vermeyi seven biri.Cevaplarınızda bu bilgiyi de göz önünde bulundurursanız sevinirim.

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Humm. Hediye olarak ne yaparsın bilemem ama bence eğer ikna edebilsen ve evinde uygunsa ona yemek hazırlayabilirsin. Yani beceremezsen de en azından bi spagetti yapabilirsin diye düşünüyorum. Geldiğinde yemeği yerken ona duygularını tam olarak açarsın. Onu ne kadar çok sevdiğini geçmişte olanlar için üzgün olduğunu vs daha doğrusu içinden ne geçiyorsa olduğu gibi ona aç derim. Bence yemek yapman hoş bir jest olur :)

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim cevabın için.Ama ev konusunda ikna edemem.Çünkü geleceğini hiç zannetmiyorum.O yüzden hediye arayışına girdim.

• o zaman harbiden işin çok zor. Eğer gerçekten seviyorsan peşini bırakma derim. Biz kızlar sevgiyi ölçmek için yıldırma taktikleri uygularız bazen. Ne hediye alabileceğini değil de kesinlikle ne almaman gerektiğini söyleyebilirim belki küçük hediyelerle mutlu olur diye sakın peluş ayıcık falan alıyım deme durumu 10 kat daha kötü bir noktaya getirirsin. bir demet çiçek falan da alma derim oda sıradan olur...

• Sevmesem zaten onu kazanmak için uğraşmam bile.Teşekkür ederim önerilerini dikkate alıcam.

Kızlar Ne Diyor 3

• bence alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste yaz

0|1
    0|0
  • Bir kutu çikolataaaaa (:

0|1
    0|0
  • Hediye aklima gelmiyor ama beyaz gül alabilirsin. Temiz bir sayfa acmak istedigini soyleyebilirsin. Boyle bir soz degilde icinden ne geciyorsa onu yaz bence, daha guzel olur.

0|1
    0|0
    • Cevap için teşekkür ederim.Bende gül demeti gibi birşey düşünmüştüm.Yaşadıklarımızdan dolayı temiz sayfa olabileceğini düşünmüyor.Aynı şeyleri yaşamaktan korkuyor.Kerndisine öyle bişey yapmalıyım ki.Değiştiğimin farkına varabilsin.

• Ikna edemezmisin?

• Önceden olsaydı ikna edebilirdim.Ama şimdi olamaz.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...