Derbilerden önce gösterilen kırmızı kart sayıları tesadüf mü?

Son 7 yılda derbilerden bir önceki haftalarda gösterilen kırmızı kart sayıları:
Beşiktaş 9
Galatasaray 3
Fenerbahçe 1
Bu da mi tesadüf?

0|1
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerli oyuncular derbi maçlarından önce eskiden kırmızı görmezlerdi şimdi adet oldu samandırada disiplinsizlik oldu için kırmızıya alıştılar haklı olan kırmızı kart vardır ama haksızlarda vardır tabi.

0|2
    0|0
    • Gokhan Toreninki çok değişik oldu

• Çok iyi acikladin. Demekki Bülent istese birkaç kişiye daha çamur atabilirmis

• küfür etsin etmesin hakem bunu kendi kulağıyla duymadıktan sonra kart vermemeli çok aptalca bir olay dostum. ne gelirsede gokhanın başına geliyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• Onu bunu bilmem ama Töre'ye fena üzüldüm :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu maç için Gökhana üzüldüm gereksiz kart yedi sorumsuz davrandı. Ortada bir küfür olduğunu düşünüyorum yardımcıda konuşuyordu hakemle birşeyler ama tabi bunu Bülent hocanın açıklamasında yalan söliceni sanmıyorum Gökhanda yalanlamadı sonuçta bence haklı bir kırmızı ama gereksiz bir kırmızı büyük bir kozdan faydalanamayacak Beşiktaş.

0|0
    0|0
  • derbi öncesi verilen kırmızılar o kadar önemli değil. sonuçta derbiye yine 11 kişi çıkıyor.

ya fenerbahçenin her derbide kırmızı görmesi tesadüfmü. geçen haftaki derbide, geçen sezon hem beşiktaş hem gs maçında...

0|0
    0|1
    • Verilen kırmızıdan çok o kırmızının verilme sekline takildim aslında, bulentin söylemiyle mi verilmeli

• onu bende eleştirdim burada.
      bülent korkmazın karışmaması lazımdı hakemi etkisi altına aldı. bencede haksız bir kırmızı karttı

Yükleniyor...