11 gün var zayıflamam lazım?

Arkadaşlar 11 gün var ablamın düğünü öne ertelendi birazcık kilo aldım elbisenin içine giremem 11 günde ne yapsam zayıflaya bilirim?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• 11 günde zayıflaman için weider cla ve weider l carnitineliquid kullanman lazım anca o şekilde o kadar hızlı zayıflıyabilirsin yapıcak birşey yok diyetisten desen sana 11 günde diyet verdiremez isveç diyeti desen hem kas hem yağ hemde sudan kaybedersin isveç diyetine başlaman lazım.

0|0
    0|0
    • 1 2 kilo versem de olur

• 1.2 kilo vermek için kendini kasmana gerek yok bayan gece tatlılarını kesiceksin 11 günde 4 kilo bile verirsin ama diyet ve spor yapıcaksan sabah kahvaltısını ettikten sonra 1 saat yürüsen yine verirsin akşam 7 den sonra hiç birşey yeme meyve dahi saat 8 den sonra dünya sağlık örgütü meyve yemeyi bile yasakladı

Erkekler Ne Diyor 11

• Kahve metabolizmayı hızlandırır , Türk kahvesi iç ama şekersiz , bol su ve yürüyüş şart ya da dans et yürüyüş yerine , wc ye zamanında çık tutma hic bir zaman , saat 7 den sonra birsey yeme

0|0
    0|0
  • ölüm orucuna gir...
    Ayrıca öne ertelenmek nedir ya... Bu kadar saçma bir kelime duymadım

0|0
    0|0
    • Hahah aynen :D

• @naaber benim sabrım yoktur öyle şeylere. Arkadaşa bir hızlandırılmış Türkçe dersi versek nasıl olur? Şimdi de "öğle" yazmış :(

• Olur bir kursa yazdiralim :D

• tbki dgru sporla

0|0
    0|0
  • diyet yap

0|0
    0|0
  • spor yap dengeli beslen az ve sık ye yeter bol bol su iç

0|0
    0|0
  • Yeşil kahve

0|0
    0|0
  • Ac susuz yasa birde korse dene

0|0
    0|0
  • sana tavsiyem yemeklerden önce 3 çiğ badem bir bardak su yeme iştahını öldürüyor.

0|0
    0|0
  • Hayır şimdi ben napiim elinden tutup fitnessamı getiriyim anlamadım ki

0|0
    0|0
  • düğün günü yemek yeme 2kilo eksik gösterirsin :D

0|0
    0|0
  • Kahve ic ve kosu yap, ev bisikleti kullanabilirsin. Kahven sekersiz olsun, ekmek ve hamurlu yeme. Daha cok makarna pilav veya kaynatik patates, et balik veya tavuk, hindi, sebze, meyve spordan sonra bir elma olur, vitamin al, ama 11 gunde en cok 1 kg verirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir haftslik sok diyet var hurma diyeti arastr 4 kilo garanti gidiyo denedim

0|0
    0|0
    • Cabuk anlatt sunu :D

• Senin diyetin nasil

• Senin diyetin nasıl?

Yükleniyor...