Evlenmeyi düşündüğünüz kız arkadaşınızın, evli bir erkeğe aşık olup kendini ona kullandırttığını öğrenseniz tepkiniz ne olurdu?

çok sevdiğiniz ve evlenmeyi düşündüğünüz kız arkadaşınızın ,19 yaşlarındayken falan evli bir erkeğe aşık olup kendini ona kullandırttığını öğrenseniz tepkiniz ne olurdu...sadece bu soruma cevap istiyorum...gerçekten tepkiniz ne olurdu

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Soru biraz daha net olsaydı eğer daha hoş olurdu, bekaret açısından bakarsak tepki kişiye göre değişir bekareti takan erkek varsa bunu evli erkekle ya da 15 yaşında çocukla yapması fark etmez her halükarda bakire olmamasına takılır. Şahsen ben 19 yaşında evli bir erkekle olmasına takılırım, kız arkadaşım olarak kalacağını bilseydim "siktir et olur bazen böyle hatalar"der geçerim ama bu ciddi bir problem. Güven mekanizmasını ve empatiyi devreye sokmak zorunda kalabiliriz yarın bizde evlenicez ve bir erkeğe aşık olmakla bağdaşmıyor, evli erkeklere bile bile aşık olanlar başkasının mutsuzluğundan mutlu olanlardır... Hazmedilir cinsten değil bana göre, hoşçakal.

0|0
    0|0
    • kız bakire zaten

• bakire ise bunu neden yazıyorsun? "olup kendini ona kullandırttıgını ögrenseniz " dediğim gibi bakire olup olmamasıyla değil ben düşünce yapısıyla ilgileniyorum. Ve onaylamıyorum bunu. Sonu %90 ayrılık olurdu benim için.

Erkekler Ne Diyor 4

• Günümüzde artık bunlar normal şeyler olarak karşılanıyor. Zaten sitede görüyoruz. 1. sevgili, 2. sevgili, 3 sevgili diye gittikçe gidiyor. E bunlardan illaki birine kullandırtır kendini. Ama edebi yerinde bir erkek ise, karşısındaki kız da bu yaptığından tevbe etmiş ve böyle bir şeyi bir daha yaşamamış ise, ciddi bir sonuç yoksa ortada konuşulması bile doğru değil geçmişi.

1|0
    0|0
  • büyük konnuşmak istemiyorum...ama onu anlamak ile kendimi anlamak arasıdnaki o ince çizgiyi yakalamaya çalışırdım... .. ama zor durum

0|0
    0|0
  • kendini kullandırtmak: bir insan böyle tanımlamaz herhalde kendini o yaşta iken.

"kendimi ona buna kullandırttım. çok da memnun kaldım ama şimdi pişmanım."

şimdiye bak şimdiye, hala kullandırmak isterse, bir hacı-hocaya üflet.

0|0
    0|0
    • evli bir erkekle birlikte olan kız kullanıldıgının farkındadır zaten

• kız çok seviyordu...

• dinamikler ortada o zaman.

adam da onunla olmaktan keyif almışsa, demek ki kullanmak diye birşey yokmuş.

koşullar ne ise o, daha ötesi var ya da yok.

• Tek kelime daha etmezdim.

0|0
    0|0
    • ben edersim mesela "seni gidi PEYNİR seniiiii" derdim

• Hakarette etmem yüzüne de bakmam yani büyük konuşmayımda.

Kızlar Ne Diyor 5

• kıza değil önce ailesine kızarım ben... sonra o evli şerefsize... sonra döner kıza bakarım nedir ne değildir diye.. bizim yakınlarda bir kız var böyle muhabbetler içinde hep sabahları görüyorum giyimi kuşamı yürümesi konuşması insanı irrite ediyor.. temizlik falan yok belli.. kişinin hali durumu ve hatasının farkındalığı önemli..

0|0
    0|0
    • ailesine kızarım derken

• bu olay başıma geldiginde 19 dum zaten..ve gerçekten sevdigime inanıyorum...çünkü az buz ugraşmamıştı..ve bir yerden sonra teslim olmuştum işte..sonuçları benm canımı fazlasıyla acıttı bu gerçek

• geçmiş olsun size..

• igrenc bi durum karsindaki seni kullaniyor olsa bile yapmaman gerekir o atliyor diye sende mi atlayacaksin

0|0
    0|0
  • erkekler istediğini yapar kızlar asla yapamaz düşüncesini tasıyanlar tarafından tepki alabilirsin..

0|0
    1|0
    • yaa bu normal bişey degil..herhangi bir erkekle olsa neyse ama evli bir erkek..şuna da deginmek istiyorum..yani kzıın peşinden o kadar koşturduki aşık edene kadar canı çıktı..ve kızın resmen gözü kör oldu.herşeyi kabul eder hale geldi

• üzüldüm:)))

• İnsanız başımıza ne geleceğinin garantisi yok.. Bugün bu durumunu kınar, buğuz yapar yarın aynı şey kendi kızının başına gelirde seni anlar.. Büyük konuşmamak, hor görmemek lazım. Hata biz insanlar için, önemli olan onu alışkanlık haline getirmemek..

0|0
    0|0
  • Karşındaki insan çok mu temiz ki seni bu konuda yargılayacak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...