Basketbolda çalışma?

bana yardım edebilecek birisi var mı bilmiyorum basketbol oynuyorum boy 1.77civari kilo 71 bu boy ve kiloyla smaç yapabilir miyim neler yapmam nasıl çalışmam gerekiyor? vede top kontrolü, hız, adam geçme bunları nasıl geliştirebilirim?

Güncellemeler:
tamam

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yapabilirsin dostum. Bununla ılgılı cok ornekler var. Mesela; Nate Robinson, Earl Boykins gibi isimler NBA gibi bir basketbol liginde cok onemlı oyuncular olmuslardır. Bununla ılgılı calısmalar ıcın once yetenekli olup olmadıgın cok onemlı. Eğer boyun uzun olsaydı fazlasıyla yetenegede ıhtıyacın yoktu. Yaşın kaç oda çok onemlı. Ama her anlamda eğer sıkı çalışırsan kendını gelistirebilirsin. Özel'den mesaj atarsanda yardımcı olurum bu konuyla ılgılı

0|0
    0|0
    • öncelikle bende inanıyorum kendime yeteneğim çok çok iyi değil ama kötü de değil yaşım daha yeni 17ye girdim ama nasıl çalışacağımı bilmiyorum özelden mesaj atamıyorum xper yetmiyor :D

• çık gizliden ben mesaj atayım

• nasıl çıkıcam

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Önce kondisyonu geliştir sonra sut çalışması yap ve ardından ziplamani geliştir

0|0
    0|0
  • air alert çalışabilirsin smaç için top kontrolü içinde fundamental antremanları izle googledan

0|0
    0|0
Yükleniyor...