Siz evliliğe hazır mısınız ne düşünüyorsunuz?

kaçımız evlenmek ıstıyor evlılıge hazırmıyız evlenmeyı dusundunuz eş adayında olmazsa olmazlarınız sızın ıcın paramı dın mı yakısıklılık mı guzellık mı

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• evlenmeye hazırım.. ama evlilik çooooookkkkkkkkkk uzaklarda bi yerlerde...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• para biter

dini kendini bağlar

güzellik yakışıklılık 30una kadar

önce içine insanlığına bakarım

okul bitti yaş 24 zamanı geldi gibi ama 1-1,5 yıl var daha

0|0
    0|0
  • sevdiğim kişiyle olursa olur.

0|0
    0|0
  • evlenmeyi düşünüyorum ama kısmet tabi istemekle olmuyor...hayırlı bi eş çıkarsa neden olmasın ...yakışıklılık tabi önemli ama ennnnnnn önemlisi insan olması adam olması.iki taraf içinde gecerli bu yaniiii...hayırlısı her seyin...allahım herkesin gönlüne göre versinn

0|0
    0|0
  • Evlenmek çok uzak bana.

0|0
    0|0
  • Daha çoook var şu okul bitsinde bir.

0|0
    0|0
  • bişeyi beklemek bence ertelemektr.o yuzden herseyen hazırlıksız olmak gerekır

0|0
    0|0
  • Onemli olan sevdiğin ve seni sevenle evlenmek para pul yakisiklilik güzellik geçici bunlar

0|0
    0|0
  • İstemiyorum.

0|0
    0|0
  • evlenmeyi düşünüyrdum ama vazgeçtim

0|0
    0|0

• Sorumluluk sahibi bir insanım, hazırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Para olmazsa olmuyor günümüzde. Din ve inanç zaten önemli. Çünkü bulunduğumuz dünya ve bedenlerimiz sonsuz değil. Ruhlarımızı kast etmiyorum. Yakışıklılık ve güzellikte olabiliyor. Ama gönüle ben güzel isterim veya çirkin isterim de denilmiyor ki. Bulduğuna yapışıyor.

0|0
    0|0
  • yaş olarak aklımdakı 29 30 gıbı dusunuyorum evlenmek ıcın

Evlenecegım kızında parası , Dini , dış görünüşüde pek önemki deyil herkezın düşüncesine saygım var ama yalan söylemesın ve dürüst olsun yeterli benim için

0|0
    0|0
  • 30uma kadar evlenmeyi düşünmüyorum olabilir belki ama fikrimi değiştirecek bi kız karşıma çıkmadı henüz

0|1
    0|0
  • 20 yıl sonra belki

0|1
    0|0
Yükleniyor...