Eski sevgilimin yapmaya çalıştığı ne?

bizimkisi 4 yıllık bi ilşkiydi 4 yılın sonunda soğudum diyerek ayrıldı sonra bi kaç kez geri döndü bi hata edip kabul ettm bikez ama yne olmadı daha sonra bi çok hakaret etti bişey demidim daha sonra bi kızla resmini gördüm sARmaş dolaş face de beni arayarak o kızların lafını etti anlıyacağınız daha ayrılığın acısı bitmeden başkasıyla gördüm ahlaksızca bana bi de bunu anlattı benden ayrılınca etrafa saldırdı sanki üzernden 1 ay geçti şuanda hiç bi şekilde ben arayıp soarmadım geçen gece 1 de telfnm çaldı arayan oydu açmadım ısrarla aradı ama konuşmuy müik çalıyodu sadece bende kapattm bi kaç defa aradı yine aynı şekilde ararmamasını söledm bikeç kişiye beni sormuş çok aklına geldiğimi düşündğünü söylemş 2-3 gün sonra bana gece 2 mesj atmş nasılsın diye bende arama beni iyim bn onca yaptığından sonra ne hala mesaj atyo benim için bittin dedim daha sonra attığıma pişmaan oldum zaten sende ne malmışın dedi bana yani hakaret etti çok zengin kendini çok üstün görüyo kendi arayıp mesj atıyo sonra yne bana hakaret ediyo sizce amacı ne ?

Güncellemeler:
niye bu tutarsız davranşları*?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• bulmuş senin gibi safın birini oynayıp duruyo napacak

0|0
    0|0
    • seni sevmiyo, onun için eğlencelik bir kızsın

• 4 yıldr eğlencesine cıkmadı heralde ?

• süreyle alakası yok. 4 yıl 5 yıl farketmez amacı vakit geçireceği işini göreceği birini yanında bulundurmak.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...