Kum torbasini nerden alabilirim?

Arkaşlar ben kum torbasi almak istiyorum ama hemen yirtilmayacak bir kum torbasi lazim bide benim bileklerim cok ince oldugu icin cok hassas cok inciliyo ne yapabilirim

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• ona para verme. bir sevgili yap kendine kum torbası niyetine kullan :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ev tipi kum torbolarını öneririm. Ben aldım çok memnunum cidden iyi 2 senedir hiç bir sıkıntı görmedim. Do smai adı 40 kg civarı falan sana yeter artar bile :) Bilek konusuna gelince bandaj takmadan sakın antreman yapma sakatlama ihtimalini yüksek bilekte kas dokusu olmadığından iyileşmesi çok uzun sürer.

0|0
    0|0
    • Ya aslinda benim sağ bileğim iki sene once birisiyle bilek guresi yaparken sakatlandi ve hala iyilesmedi :) ayrica bende ev tipi istiyorum cok teşekkurler

• İlaç tedavisi şart o vakit genellikle sakatlanmalarda naprosyn jel kullanılır adale sakatlıklarının tedavisinde çok yardımcı olur. Ama sen yinede bir doktora görün bence. Geçmiş olsun :)

• Teşekkürler kullandım jeli ama artık en ufak birseyde incinmeye basladi:(

• Nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama Kadıköyde postanenin arkasında Kadıköy iş merkezi en alt katta var. Bir de sirkeci de spor mağazalarının olduğu yerde pasaj içinde.

0|0
    0|0
  • Spor malzemeleri satan yerlerden temin edebilirsin. Ben alacaktım. 80 kg ağırlığı vardı, vazgeçtim :))

Güçten ziyade teknik geliştirir. Kum torbası yumruklamak insanı hızlandırır ve refkleskleri sağlamlaştırır.

0|0
    0|0
  • İnternetten araştır. Hangi markalar en iyi falan bulursun. Bilekler içinde bir bandaj al. Şu boks-kick boks için falan olanlardan. Ayrıca eldiven alırsan da güzel olur.

0|0
    0|0
  • İnşaat malzemesi satan yerden :-)

0|0
    0|0
  • Senin kum torbasini yirtacagini dusunmuyorum :D

0|0
    0|0
    • Bileklerim ince dedim güçsüzüm demedim ki :)

• Tekrar başlamayı çok iistiyorum zaten ^^

• Basla bence. Guclu kiz imaji iyidir :D

• Ben genelde petshoptan alıyorum ama sen bir spor magazaya bak vardır belki

0|0
    0|0
  • Busso markali torbalar guzel oluyo bendede var oneririm

0|0
    0|0
  • içi deri olanları var temiz onlardan al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1