Kapat

Kum torbasini nerden alabilirim?

Arkaşlar ben kum torbasi almak istiyorum ama hemen yirtilmayacak bir kum torbasi lazim bide benim bileklerim cok ince oldugu icin cok hassas cok inciliyo ne yapabilirim

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• ona para verme. bir sevgili yap kendine kum torbası niyetine kullan :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 9

• Ev tipi kum torbolarını öneririm. Ben aldım çok memnunum cidden iyi 2 senedir hiç bir sıkıntı görmedim. Do smai adı 40 kg civarı falan sana yeter artar bile :) Bilek konusuna gelince bandaj takmadan sakın antreman yapma sakatlama ihtimalini yüksek bilekte kas dokusu olmadığından iyileşmesi çok uzun sürer.

0|0
    0|0
    • Ya aslinda benim sağ bileğim iki sene once birisiyle bilek guresi yaparken sakatlandi ve hala iyilesmedi :) ayrica bende ev tipi istiyorum cok teşekkurler

• İlaç tedavisi şart o vakit genellikle sakatlanmalarda naprosyn jel kullanılır adale sakatlıklarının tedavisinde çok yardımcı olur. Ama sen yinede bir doktora görün bence. Geçmiş olsun :)

• Teşekkürler kullandım jeli ama artık en ufak birseyde incinmeye basladi:(

• Nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama Kadıköyde postanenin arkasında Kadıköy iş merkezi en alt katta var. Bir de sirkeci de spor mağazalarının olduğu yerde pasaj içinde.

0|0
    0|0
  • Spor malzemeleri satan yerlerden temin edebilirsin. Ben alacaktım. 80 kg ağırlığı vardı, vazgeçtim :))

Güçten ziyade teknik geliştirir. Kum torbası yumruklamak insanı hızlandırır ve refkleskleri sağlamlaştırır.

0|0
    0|0
  • İnternetten araştır. Hangi markalar en iyi falan bulursun. Bilekler içinde bir bandaj al. Şu boks-kick boks için falan olanlardan. Ayrıca eldiven alırsan da güzel olur.

0|0
    0|0
  • İnşaat malzemesi satan yerden :-)

0|0
    0|0
  • Senin kum torbasini yirtacagini dusunmuyorum :D

0|0
    0|0
    • Bileklerim ince dedim güçsüzüm demedim ki :)

• Tekrar başlamayı çok iistiyorum zaten ^^

• Basla bence. Guclu kiz imaji iyidir :D

• Ben genelde petshoptan alıyorum ama sen bir spor magazaya bak vardır belki

0|0
    0|0
  • Busso markali torbalar guzel oluyo bendede var oneririm

0|0
    0|0
  • içi deri olanları var temiz onlardan al

0|0
    0|0
Sponsorlu