Sizce nasıl bir kadro?

Bir Galatasaraylı olarak düşündüm 11, 4-4-2 sisteminde. Müşlera,Eboue, Semih, Ujfaulsi, Hakan, Selçuk, Hamit, Amrabat, Kaka, Burak ve Elmander nasıl bir 11 arkadaşlar?

0|0
37

En İyi Kız Görüşü

• Elmander,Hamit başta olmak üzeri hepsi fantastik 11li gibi

Gsnin futbolcuları her zman başarılı ve halk tarafından sevilen kişiliktedirler

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• İsimleri okuyayım dedim gözüm birden Kaka'ya takılınca birden irkildim, heyecanlandım, nefes alamadım yutkunamadım. :D

Düşündüm de, harika olurdu. İnşallah Kaka gibi yıldız bir oyuncuyu kadromuza dahil ederiz.

Sonra zaten kimse tutamaz Galatasaray'ı..

0|1
    0|0
  • Melo'suz olmaz :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• uefa şampiyonlar liginde son torba takımı kadrosu, galatasaraya yakışmış yani

0|1
    0|0
  • Bana kalırsa Dany Semihten formayı alır insanlar önemsemiyor akıllı bi oyuncu o çocuk.

0|1
    0|0
    • Semih bence Türkiye'nin en iyi defans oyuncusu hiç sanmıyorum.

• Daha çok pişmesi fiziken gelişmesi lazım tamam bence de savaşçı inatçı tekmeye kafa sokan bir stoper ama daha çok yeni ve fizik olarak yetersiz zamanla oturur ama Dany iyi bir oyuncu gerçekten izleyince göreceksiniz... Zaten Fatih hoca hakedene verecektir formasını

• Muslera-Eboue-Dany-Semih-?-Selçuk-Hamit-Engin-Ambrabat-Elmander-Burak

4-4-2

? yer sol bek yani sol beke ihtiyaç var madem dream team deniliyor hakan baltayla olmaz.

0|1
    0|0
  • Bu sene heyecan az duycaz galiba ya. Her maçımız barcelona gibi olacak hep kazan hep kazan sıkılmayalım sonra :))) :))

0|1
    0|0
  • Fatih Hoca'nın yardımcılığı görevini sana mı verdiler hayırdır ? :)

0|1
    0|0
  • Kaka derken?

0|0
    0|0
  • Fm oynamalısın.

1|0
    0|0
Yükleniyor...