Bana mı zor geliyor bu işler yoksa gerçekten yapmam gereken bunlar mı bilemedim?

Bir avukatın yanında sekreterim yani modern adıyla yönetici asistanı bana göre ise ayakçı. Adliyede dava açma falan filan bende. ay sonu vergi ödeme bende geleni karşılama çay kahve ikramı bende. muhasebe evraklarını teslim etmek bende.üniversitede aynı zamanda doçent sınav kağıtlarını o okuyor notalrı ben toplayıp sisteme giriyorum web sayfasına haber ekleme bende.işlenen suçların gazetedeki takibi bende. patronun kızının çorabını düşünmek yıl sonu elbisesini bulmak bende. küçük gelen elbiseyi değiştirme bende. kızın doğum günü pastası siparişi bende. ayakkabının kırılan topuğunu yaptırmak bende, sökülen elbisenin dikişini yaptırmak bende. aldığım maaş sgk asgari ücret 160tl yemek parası .. bana mı zor geliyo bu işler yoksa gerçekten yapmam gereken bunlarmı bilemedim?

Güncellemeler:
ayrıca ofisin market alışverişi daha vs vs
fatura yatır kredi kartı yatır alışveriş yap yeterrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• al işte bir kişiden 10 kişi performansı bekleyen patron örneği.hadi işle ilgili fazla yüklenmelerini belki anlarım.çünkü patron denen çoğu şerefsiz insanı kanının son damlasına kadar çalıştırıyor.aynı şeyleri yaşadım kavga ettim.ama kişisel işleri yada kızının işleriyle senin ilgilenmeni anlamadım.yapmak zorunda değilsin.böyle görüp duydukça çalılmaktan soğuyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• işlerin zor fakat türkiye şartlarında çalışabileceğin meslekler içinde en rahatı belki senin bence...

0|0
    0|0
  • konus derim ama dinlemezler umurunda degilsin onların gözünde

0|0
    0|0
  • anlattıkların olağan şeyler birçok asistanın yaşadıkları. ama çok olduğunu düşünüyorsan ses ver eğer susarsan tepene çıkan çok olur. yarın birgün evin işlerinide sana yaptırırlar.!

1|0
    0|0
    • maasın bin değilde 1500 olsa katlanırsın ama demi bu kadar şikayet etmezsin :)

• bin bile değil

• senin tatmin etmiyosa maddi yönden mecbur değilsen bu kadar sıkıntıya katlanma bence çalışırken ufak ufak iş bak kendine bulduğun da ayrılırsın ayrılıp sap gibi ortada kalmakta var.

• avukatların hepsinde aynı sistem var daima menfeatcidirler

0|0
    0|0
  • :) Arkadaşım ayrıl o zaman neden bu kadar sıktın kendini düşün ki bu sıcakta inşaat da çalışan insanlar da var.

0|0
    0|0
  • Çalışmak her zaman zahmetli iştir arkadaşım şükret haline ki bir işin var zor gelmesin sana daha beterin beteri var.

0|0
    0|0
  • sebat et..iyi yerlere gelmek için bu yollardan geçmen lazım..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aynılarını yaşadım ki ben resmi dairede çalışıyorum şefim tepeme bindi de bindi. simit bul gel, sigara bul gel, çakmak bul gel, çay kap gel, faturamı yatır, az kaldı kıçımı sil dicek şerefsiz. ama çalışmak zorundayım evlenicem nişan arefesindeym kndi ayaklarımın üstünde drmak istiyorum. katlanıyorum mecburen

0|0
    0|0
Yükleniyor...