Facebook hesabı açıp açmadığını nasıl arayıp bulabilirim?

şimdi diyelimki bir kişi bütün bilgilerini gizliyor herşeyini aranmasını falan ama ben onun hangi isimlerde face açabileceğini biliorum ve bütün arkadaşlarına bakıyorum sizce bulabilrmiyim onun face açıp açmadığını yada nasıl arayıp bulabilrm

0|0
1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 1

• eğer herşeyi gizliyse bulman çok zor muhtemelen bulduğunu sandığın başka birisi

0|0
    0|0
    • yok bulamadm ki daha arıyorum bir kez benden habersiz açmış ben karşıyım faceye falanda açmış çok büyük tartıştık flan farklı bir isimle açmış yani ismi var ama soyadını falan faklı yazmış arklarından bulmuştum şimdi şüphe kaçtı içime bakıyorum ama inş bulmam inş yoktur

• kuruntu yapıyosun :)

• inş öledir ya yoksa fena olur yapmaz herhalde ya 4.5 yıl oldu fena tartışmıştık yokya yapmaz

Kızlar Ne Diyor 1

• engellemişse seni bulamazsın :)

0|0
    0|0
    • yok konuaslında şöyle sevgilimle benim facem yok ve karşyım faceye sevgiim benden habersiz açmıştı benden habersiz tabi bende tartıştım şimdi öyle şüphe düştü içimede nasıl bulabilrm diye düşünüyorum:) varsa şayet

• olduğunu sanmıyorum .. arama bence zaman kaybı iğneyle kuyu kazmak gibi

• hmmmm yani bende sanmıyorum yakında 4 yıl bitecek 4e döneceğiz beni nasıl kaybetmkten korkacağnı biliorum yokya benimki yapmaz:)nasıl dödn ama ya:)

Yükleniyor...