Spordan sonra nefes darlığı neden?

bir saat kardiyo yapıyorum ve bu sırada mutlu hissetmiyorum. hatta bazen stres yapıyorum. bilirsiniz spor sırasında endorfin ve dopamin salgılanır ama ilaçları bile kabul etmeyen ve hep aynı seviyede kalmaya inat etmiş bir vücudum var.. bir de spordan sonra arada deriince iç geçirtecek bir iç sıkışıklığı ve nefes darlığı problemim var. nedenleri nelerdir? 1 haftadır spor yapıyorum kas ağrılarım geçti bunlar geçmedi

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Birden çok yüklendiğinden olabilir. Ek kısa zamanda kardiyoloğa kalbini göster birde çiğerlerinden de muayene ol

0|0
    0|0
    • aslında bugün randevüm vardı gitmedim

• sigara içmiyorum, ailemdeki rahatsızlıkları bilmiyorum ama annem ve bende panik atak benzeri bişey var. işte kalbimde sorun var mı bilmediğimden doktora gitçektim bende

• Anladım. Aksatma çok zorlamadan git bir an önce

Erkekler Ne Diyor 5

• Nasıl antreman yapman gerektiğini tam olarak bilmiyorsun.
    Vucüdüm gelişmiyor diyorsun böyle birşey yok.
    Mesela diyelim dambıl 1 ay 5 kiloluk kaldırdıysan 2. ay 10 kiloluk olmalı yoksa gelişim olmaz.
    Kademe kademe ve ne yaptıgını bile bile yapmalısın

0|0
    0|0
    • biliyorum baya bilinçliyim aslında ama birden yüklendim.. yavaşça daha da artırıcam

• aynen kademeli olarak.
      bak bide spordan önce soğuk duş spordan sonra sıcak duş al daha etkili olur

• evet sıcak duş rahatlatıyor.. teşekkürler

• sigara kullanma ve ya ortamlarda bulunma ya da kaslarını aşırı zorlama vucutun direncinin üstüne çıkma yavar yavaş arttılırak olmalı

0|0
    0|0
  • kendini aşan ağırlıklara girme başkasına özenip kıyaslama yapma başkalarıyla herkesin vücut farklı çalışırken aralarda yudum olarak su iç çok su içme tıkanırsın demir eksikliğide yorulma ve nefes darlığı yapar

0|0
    0|0
    • yo başkalarına özenme huyum yoktur. hani belki spor salonunda kaslı kızları görünce bir imrenme durumu olabilirdi ama evde yapıyorum ^^ demir eksikliği var mı bilmiyorum ama şu an demir yönünden zengin besinler tüketiyorum.. sanırım eksikliği kapatacaktır. teşekkürler

• YENİ BAŞLAMİŞSIN YAKINDA GEÇER AYRİCA SİGARA İÇİYORSAN OLUR..

0|0
    0|0
  • Dikkat et olme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• fazla gelmıs yuklenmıssın kendıne

0|0
    0|0
    • evet en uç noktaya kadar zorluyorum. zamanla geçer mi

• zorlama yavas yavas arttır sıkıntı yasayabılırsın sonra

Yükleniyor...