Sizce ise yarar mı?

Arkadaslar az once bir uye squats yaptigini soyleyince sormak istedim. Benim vucudum genel olarak iyi zayifim hatta biraz asiri zayif da olabilirim. Zaten sorunum da bu vücuduma baktigimda gayet iyi ama bacaklarim cok ince acaba squats yaparsam bacaklarim biraz da olsa istedigim gibi olur mu? Yani kalınlasır mı? Bunu bana biri soylemisti squats yap demisti ama bilgisinden emin olamadigim icin bilen var mi diye burada soruyorum.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Baldırların kalınlaşır

0|0
    0|0
    • Alt bacaklarimda ise yaramaz mi peki?

• Etkiler illaki ama gözle görülecek kadar da değiştirmez sanırım

Erkekler Ne Diyor 3

• Merhaba, özellikle üst bacaklarınızı squat ile güçlendirip bir miktar kalınlaştırabilirsiniz. Şu yazım da yapılışı hakkında size fikir verecektir: www.bodytr.com/.../...at-hareketine-bir-bakis.html

Başarılar

0|0
    0|0
  • baldirlara faydasi olur, alt kisim icin iki dambil al ve parmak uclarina kalk ve in, tekrarla, su balerinlerin yaptigi gibi, you tube de iyi videolar var legs workout yaz cikar

0|0
    0|0
  • Squat kalcayi ve ust bacagi calistirir

Leg curl yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• poponu dikleştirir ve sarkık görünmesini engeller ayrıca bacaklarında sıkılaşır :)

0|0
    0|0
    • Aslina bakarsan bunlara ihtiyacim yok popomun diklesmesine falan ama bacaklarimi kalınlastirmak istiyorum bunun icin bildigin bisey var mi

• internete bacak kalınlaştırma hareketleri yaz çıkıyor canım egzersizler genelde aileden geçen özellikler oluyor ama bu şekilde kalınlaştırabilirsin :)

• Peki sagol

Yükleniyor...