Benimle diyet ve spor yapmak isteyen var mı?

Buluşalım demiyorum. Sadece beni motive edecek bir veya bir kac arıyorum. bir 10 kg vermek istiyorum. Tek olunca programı yan çiziyorum. Ama benimle bir ya da bir kac kişi daha olursa ve onlarla sürekli iletişim hallinde kalırsak birbirimizi motive edersek sanki daha çabuk kilo veririz diye dusunuyorum. Mesela kursta Arkadasdan daha fazla net yapabilmek için daha öç çalışırım. Kız erkek farketmez aslında ciddi olan ve kilo problemi yaşayan varsa buyursun arkadaslar..

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Benimde kilo problemim var ama hep erteliyorum

0|0
    0|0
    • Başlamak için uygun zaman hiç olmuyor ki ya. Su sn acım ve gidip yicem. Hep bu son oldu diyorum başlıcam diyorum yarın yine aynı :) eğer sende başlıcakdan spora bir program yapalım? Aynı anda aynı yemekleri falan yiyelim aksatmayalım yani. Tek olunca bn yan çiziyorum yoksa olmadı yapamadım su ana kadar

• tek basım degıl beraber yapıcaz isde.. aynı seyleri yiyip içmek aynı sporları yapmak gibi. sonra birbirimize hesap vercez yapıp yapmadıgımızı anlamak icin. bilmiyrum belki cok sama gelecek sana ama faydası olur gibime geliyor

• Anladım yararı olur tamam varım ben

Kızlar Ne Diyor 4

• Baslarda bende öyleydim baslar bırakırdım sporu rejimi. Ama bir an bir tak etti hergün spor ve diyet yapıyorum 3 ayda 10 kilo verdim halada devam ediyrım spora hersey sende bitiyo yanına birilerini bulman bişey ifade etmiyo

0|0
    0|0
    • Ya gerçi haklısın ders. Çalısmaya kütüphaneye gittim orda cevre edindim bir sürü adam buldum ders çalışacak sonra yine bıraktım :)

• Baksana benim saglık güvencem yok ki. Doktora gidemem ücret vermem lazım gitmek için. Baska türlü nasıl ölçeriz?

• Spor salonlarında ölcüm yapılıyor... hersey sende bitiyo bişy yapmak için kimseye ihtiyacın yok bir hafta azmet gerisi gelir zaten kac kilosun boy filan ne

• Ben varım😀

0|0
    0|0
    • Özelden yazıyorum o zaman bir kac kişi olduk hos olacak bence

• Ola bilir

0|0
    0|1
  • Diyet değil ama spor arkadaşı kesin olurum:) bende arkadaş arıyordum zaten..

0|0
    0|0
    • tamam özeldenn dönerim senin için dd uygun ise

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...