Erkekler sevdiği bayan hakkında neler düşünür?

sevdiğiniz bayana bakınca neler hissedersiniz ? Mesela bazı erkekler çocuklarının annesi olarak görürmüş hemen. Güzel düşüncelerinizden birkaç örnek yazar mısınız ?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• gerçekten birbirimizi seviyorsak yanında yaşlanacağım insan olarak düşünürüm ama şimdiye kadar hiç gerçekten sevmedim ama öyle hissederdim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• herkes başka birşey görür:

kimisi benim namusum, der.

kimisi benim kadınım, der

kimisi tam evlenmelik, der

kimisi ver çocuğu evde otursun, der

kimisi ufku çok geniş, tam aradığım, der

kimisi macera dolu hayatım olur, der

kimisi evde tv kumandası bende olur, der

kimisi çok ateşli, der

kimisi çok terli der.

der de der...

0|0
    0|0
  • içimde bişeyler kaynıyor gibi oluyor ve bir çok sey aklına gelıyor bır kac tane ıle sınırlandırmak yanlıs olur

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kıza bakınca eskiden ..

Hayatımın bir anlamı olduğunu , bir sevenim olduğunu , yanlız olmadığımı,beklenemim olduğunu,

ya mutlu olduğumu hissederdim

İnsanın sevdiği gibisi yokmus gercekten . En azından sırtını dayanacağın belki dağ . Sıkıntılarını paylasıyosun çözüm arıyosun beraber ağlayıp beraber gülmek . Aşkı tattım ayrılığıda tattım ikisi kadar tuhaf duygu görmedim . Gerci Allah beterinden korusun . Evet erkekler bi kızı sevdilermi karakter olarak düzgünse ciddiyete biner iş .

0|0
    0|0
  • sevdiğim kişi her zaman yanımda görmek istediğim tek kişidir.. ona baktığımda mutluluk, huzur bulduğum kişidir sevdiğim kişi.. yeri gelir arkadaş gibi dertleşirim, yeri gelir annem gibi ninni söyler uyurum.. yeri geldimi de herşey den vazgeçerim..

0|0
    0|0
  • yok oyle olmaz direk anne olarak gormeyiz hayatı idame edeceğim birimi diye bakarım ilk once sonra evlenmeye karar verirsek o zaman belki anne gozuyle bakarım :d

0|0
    0|0
  • sevdiğim kadına baktığım zaman heyecan duyup çekim hissederim..eğer bunları hissetmiyorsam aslında sevmediğimi anlarım..

0|0
    0|0
  • eşimi sevdiğim günden beri bir yoldaş, çocuklarımın anası gibi gördüm (:

0|0
    0|0
  • çocuklarımın annesi olarak görürüm diyen sallamış :) o şekilde görmesi için bir erkeğin bayağı ilişkinin ileriye gitmiş olması lazım :)

0|0
    0|0
  • kötü şeyler

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...