Sizin yorumunuz nedir? :)?

İnsanlar ya kilolu oldukları için ya da karşı cinse kendini beğendirmek için spor yapıyor bu memlekette. Cahillikte diz boyu yüzlerce kilonun altına girip Arnold gibi olmayı bekleyen insanlar var :) . Bunun sonucunda da bir yere gelemiyoruz maalesef. Dünyanın dört bir yanında yapılan sportif müsabakaları ve sonuçlarını izlediğimde ne kadar önemli bir konu olduğunu tekrar tekrar anladım. Neredeyse 4'de 3'üne katılmayı bile başaramadığımız ya da ilgisizlikten veya yetersizlikten dahil olamadığımız bu faaliyetlerde bir çok ülke boy gösterip şanslarını deneyebiliyor ya da madalyalara doyabiliyor iken bizim yalnız ülkemiz için bunların bir çoğu televizyon programından öteye gidemiyor.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Ama toplumda da böyle bir algı var. Spor yapıyorum dediğin zaman " aa neden yapıyosun ihtiyacın yok ki" tarzında tepkiler oluyor. Yani insanlar zayıflamak için spor yapıldığını sanıyorlar. Sağlıklı yaşamak için spor gerekli diyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 2

• Spor günlük bir hayat felsefesi olmalı ve bu bir gün iki günlük değil bir ömür sürmeli dediğin doğru yanlış eğitim ve yanlış algı

0|1
    0|0
  • Ben sporsuz yasayamam sanirim ama sadece saglik ve hobi olarak yapiyorum hatta kimsenin olmadigi zamanlar gtmeye calisiyorum salona vucut hatlarimi belli etmeyecek seyler giymeyi tercih ediyorum ne karsi cinse begendirmek icin ne. musabaka icin

0|1
    0|0
    • Bu ülkede yaşam tarzı haline getirmiş insan çok az maalesef.

• Helal olsun dostum. Gerçek bir sportmene yakışanda budur :)

• Sgl kardesim neyse o

Yükleniyor...