Benim gibi kaç kız futbol hastası?

Ben bi futbol bağımlısıyım.barcelona takımını tutuyorum.kaybetsede kazansada hep yanındaym.hemde türkiyeden beşiktaş azerbaycandan neftçi takımlarını izlyorum.seviyorum.barsaya ait ne görsem alıyorum topluyorum.kim hangi takımı tutuyor?benim gibi kaç kız futbol hastası?

Güncellemeler:
Ben herkesin sectigini secmem.azerbaycanda kizlarin cogu realli bende barcani sectim.farklilik baska

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Hımm az bulunan türden kız katagorisine giriyorsun,aslında yeni gelen kızlarda var bu olay genelde futbolu sevmeye başladı demekki kız babaları alt yapıya önem veriyor güzel bir olay bu...

1|0
    0|0
  • ya azerilerin yüzde 90 ı galatasaraylı olur sen nasıl bjk lı oldun anlamadım. :)

2|0
    0|0
    • Aynen öyle. Kız kendisi de diyor zaten amaç anarşist olmak. Zaten Galatasaray dışında bir takım tutan insanın kanında mutlaka dikkat çekmeye çalışmak ve anarşist olarak ilgi görmeye, farklı olmaya çalışmak yatar.

• ne güzel futboldan hoşlanan ve bilgi sahibi ender kişilerden biri üstelik bayan süper...benim ise destekldğim takım mmeleketim olan "MANİSASPOR" ...

0|0
    0|0
  • futbol hastası hatunlar itici. evet, bildiğin itici.

1|0
    0|0
  • barça nedir ya ne mantıkla barça :S

1|0
    0|0
  • bende bişiktaşlıyım artı barcelonalıyım :)) benim kladar futbol hastası olabilmen için giydiğin donun bile barcolana armalı olması gerekir ;)

0|0
    0|0
    • barcelonanın farkı nedir? barcelona ispanya kralının tüm engellemelerine rağmen kurulmıuş isyandan doğan bir klüptür, işçilerin kurduğu bir futbol takımı olduğu için dünyada tüm emekçi kesimi temsil eden bir klüp olduğu için daha çok sevilir...

• futbol yakışıo ya hatunlara "komedi" kokuyo o maç sanki :)

0|0
    0|0
  • m.citynin sol beki ne ?

0|0
    0|0
  • vay bea :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bugüne kadar benim kadar futbol bağımlısı olan bir kız tanımadım, bu sayfada Sermin diye bir kız var sanırım bir tek onu tanıdım. Ama ben futbolu çok sıkı takip ederim sadece süper ligi değil, bank asyayı da, avrupayı da.

Süperligde desteklediğim İstanbul takımı GALATASARAY'dır... Ölümüne ve yürekten bağlıyım.

Bank asya liginde desteklediğim takım ise GÖZTEPE'dir.

Avrupa takımlarına nedense çok sempati duyup da "Şunu destekliyorum" diyemiyorum , Ama Barcelona'dansa Real Madrid'i destekliyorum.

0|0
    0|0
    • Ben real madride nefret etmem veya oyuncularina kufr etmem.bitek ronaldoya cok nefret ederim.kendini beyenmisin biri hemde kiz gibi internette o ne resimler ya ispanyanida tutarim avrupada ve dunya sampiyonasinda.bu yilda kazandilar zaten

• sen ne kadar tatlı konuşuyosun öyle , tabi Galatasaray konusunda ;)

• Teşekkür ederim vallahi her zaman böyleyim, sayemde çevremdeki herkes amigoluğa yükselecek. :))

• bennnnn... :)

1|0
    0|1
  • ben ben ben ben en buyuk cimbommmmm<3

1|0
    0|1
  • Pek delisiyim diyemesem de bende çok seviyorum. Beşiktaşlıyım. İşten güçten kafamı kaldırabildiğim sürece futbol izlemeye bayılırım. Fakat biraz agresif bi kişi olduğum için yenilgiyi pek kaldıramam acaip sinirlenirim :D tam bir izleyiciyim yani :D

0|0
    0|0
  • Ben galatasaraylıyım.Ayrıca futbola da bayılıyorum.Süperrrrr.

0|0
    0|0
  • aç bana beşiktaş maçını 24 saat küfür ede ede izlerim he birde ver sigaramı daha ne olsun :)

1|0
    0|1
  • ne var ki ben sevgilimin oynadığı futbol takımında forvet oynuyorum :):)

0|0
    0|0
Yükleniyor...