Bir erkekte en çok ne ilginizi çeker? Erkeğe yakıştırdığınız kıyafetler nelerdir?

Bir erkekte en çok ne ilginizi çeker ve ne tür bir kiyafet istersiniz? Erkeğe en yakiştırdığınız kıyafetler nelerdir?

0|0
17|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• herkesin kendine özgür bir tarzı var ben aynı fabrika çıkışımı gibi aynı tarz giyinen insanlardan nefret ediyorum.

0|0
    0|0
  • İnce keten gömlek,atletsiz :) Esmersin sanırım.Senin için beyaz mesela.Ama şifayı hemencecik kapar ve sırt ağrılarından çok çekersin demedi deme :D Ayakkabı da spor klasik arası greyder scooter markalarında var bolca model o tarz birşey.Birde saat önemlidir erkekte.Malum çok az aksesuar şansınız oluyor..

0|0
    0|0
  • Ben genelde üstüne çizgili gömlekler , tşört ve altınada kapri (krem rengi ve gri tonları tercihim) veya açık renk kot pantolon :)

0|0
    0|0
  • 1,80 VE 80 KİLO BİR ERKEĞE

Bir kot. altına cat bot : ) üstüne bi tşört yada gömlek birde ceket : ) mmmm mükemmel bu kış için yaz için olandaa

Lacoste (bayılıyorum çok yakışıyor erkeklere :) ) kareli kareli kapriler oluyor altına birde parmak arası terlik sandelet veya conwers eline bi cüzdan sigara içiyorsan bi sigara ve telefon : ) kızlar arkalarını döner döner bakar :)

Moda tasarımcısıyım zevkime güvenebilirsin :)

0|0
    0|0
  • Kareli cepli kısa kollu gömlekler, yakalı tşörtler yakasız olmaması lazım, V yaka olmayan tşörtler, kolu katlı gibi duran ceketlerde çok hoş duruyo.

Erkeklerin tatil yerinde olmadıkça, kapri giymesini sevmiyorum kıllı kıllı bacak görmekten nefret ediyorum. :)

Kot ve keten pantolonlar da tercihimdir, ütülü etek gibi pantolonlardan da hiç haz etmem. Ve son olarakta erkeklere pembe rengi hiç ama hiç yakıştırmıyorum.

0|0
    0|0
  • gömlek yakıstırırım ama allah askına bagırsagına kadar dugmelerını açmasın.genelde tısort kot spor ayakkabı saat kombınasyonunu begenırım

0|1
    0|0
  • polo yaka bir tsort altına ya dockers pantolon yada kapri..

ayakkabı kapalı renk spor ayakkabı olabılır..

0|0
    0|0
  • basketçi şortu basketçi şortu basketçi şortuuu :)

0|0
    0|0
  • Pembe ve tonları T-Shirtler çok yakışıyoorr

0|0
    1|1
  • en nefret ettiğim boğazlı kazakla beyaz şort giymesinde ne giyerse giysin

0|1
    0|0
  • kot pantolon onun altına güzel bir konvers üstüne sport biir tişört ço güzel olur bence

0|0
    0|0
  • bir erkekte en çok omuzları dikkatimi çekiyo bni... omuzlarına atlayasım geliyo ya...

0|0
    0|0
  • pek dikkat etmem ama elinde tesbih filan var mı buna bakarım

0|0
    0|0
  • bence kot pantolon, canlı renklere sahip kareli gömlekler ya da lacoste tişörtler harika ve tabi beyaz spor ayakkabı.

0|0
    0|0
    • locoste yaka kısmı çok kötü duruyor biraz daha biçimli olsa daha iyi olacak...

• yoo bence güzel duruyor ama tabii senin tercihin, ben sadece öneride bulundum =)

• Mesela şuan kı resmindeki tşort'u hıç yakıştırmam.

0|1
    0|0
  • fizği düzgünse acıkta tip varsa takım elbiseli erkeğe dayanamam :)

0|0
    0|0
    • boy 1,80 :) ama yazın ortasında mersin gibi bir yerde :) tavsiye eder misin :):)

• :) o nasıl olucak bende merak ettim :):):): hangi şehir ?

• böle olmucak en iiyisi ben seni ekliyim:)

Erkekler Ne Diyor 2

• Seninde gördüğün gibi hepsi farklı şeylerden hoşlanıyor. En iyisi sen kendi bildiğin gibi giyin.

0|0
    0|0
  • bu soru tekrar tekrar soruluyor. aramaya inanın pişman olmazsınız.

1|0
    0|0
Yükleniyor...