Aşkın başlangıç noktasında... O an ne oldu ? Duygularınızı HD kalitesinde anlatır mısınız?

Aşkın başlangıç noktasında

onu ilk gördüğünüz an ?

O an ne oldu size ?

Güncellemeler:
Güzel cevapları için herkese teşekkür ederim. bütün arkadaşların cevapları çok güzeldi.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• kendi dünyandan onun dünyasına ışınlanmak gibi aslında..böyle bir fantastik boyutu var..kimi an nefesin kesilir kimi zaman uzay boşluğunda ilerlersin..ben ilk bir şey hissetmedim sonrasında bu duyguları kademe kademe yaşadım..en son huzurla birlikte bir ıstırap doldu içime..aşk bir çelişki halidir ve her zaman garip bir paradoksu da birlikte getiriyor..üzülürken sevinen,gülerken ağlayan biri oldum..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ask demesem de anlatayim. ilk gordugum an ayy biyiklarini yerim ben bunun dedim. sonra konusmaya basladik. bu adam benden hic hoslanmadi diye uzuldum. mimik yok, jest yok. ne dusundugunu de anlayamiyorsun. orta yerimden catladim. en son artik adami zorla tutuyorum herhalde dedim. evime dondum. soguklugun da siniri vardir yani. bu bildigin buzdolabi. sonradan askim o gun ben benden hic hoslanmadigini dusunmustum dedim. yanindan gitmek istememistim aslinda ben dedi.

ya kisiligimiz cidden farkli. ben guleryuzlu, civil civil, kolay kaynasan, cok fazla mimik, jest kullanan bir insanim. o da oyle buzdolabi iste. yuzunden hicbir sey okuyamiyorsun :D

sonuc olarak ben onun soguk yapisindan etkilendim. icime dusmeyen, benimle flortlesmeyen tek erkekti tanistigim.

1|1
    0|0
    • zıt kutuplar birbirini çekiyor..:)

• oyle oluyor sanirim. ama asil neden diger erkeklerden farkli davranmasiydi bana karsi.

• O an dünya durdu.Sanki sadece o ve ben vardık dünyada.Off başaramıycam:) Yaşamadığım birşeyi anlatmak zor.

3|1
    0|0
  • Aşkımız bir VGA kamerayla başladı...480X640 ebatlarında ilerledi...

Gün geldi 1.3 megapikselle 1200X1600 ebatına ulaştı..Zamanla gelişti büyüdü carll-zeis lenslerle dahada yeşerdi...Ve 1920 x 1080 Full Hd Formatında da bitti

1|2
    0|0
  • aşk mı ? o ne ? görmedim duymadım bilmiyorum ^^

0|1
    0|0
  • onu görünce dedimki işde istediğim bu...ama bir anda güvenim gitti...ya olmazsa dedim..ama oldu..

0|1
    0|0
  • tezeği avuçladın lan kızım dediğim andı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir an bana karşı bir perinin geldiğini hissettim ciddiyim ...

0|1
    0|0
  • iştee, işte bu o dedm

0|1
    0|0
  • gıcık kapmıştım , tipe bak dedim. hareketleri filan uyuz oluyordum.sonra aşık oldum :p

0|1
    0|0
  • Gözleri kısıp karıncalı yayını izlemeye çalıştık ama nafile yorulup gözü açınca aslında hiç birşeyin oynamadığını sesin bile olmadığını anladık

0|0
    0|0
  • aşk derken !

0|0
    0|0
Yükleniyor...