Saçma bulduğunuz TV'deki reklamlar hangileri?

Mesala bi ara akbank'ın reklamı vardı müşteri şubeden içeriye girince bütün kızlar bankoların üzerine çıkıp belinde çemberler çevirirdi.

Şimdide bir detarjan reklamı var kadın çamaşırı yıkıyor yıkarken melodiyi mırıldanıyor ağzında BEYAZ GÜL BEMBEYAZ GÜL sonda birde duruyor kadın AAAAAAA diye ne kadar saçma ya reklam saçmalık kokuyor bence :) sizinde böyle saçma bulduğunuz reklamlar varmı acaba ?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• kedi maması reklamı vardı evin çocuğu yerde oturuyor anneyle baba kediyi araya almış koltukta mutluluklu kedinin başını okşuyorlar dı

onlar kesin kedi mamasını da çocuğa yediriyorlardır

1|1
    0|0
    • :D demekkı bu reklam yapımcıları en gerizekalı insanlarkı böyle salak saçma şeyler koyuyorlar önümüze ya:)

• bigün yiyek bari :))))

• Filmlerde köpek bisküvisi yiyen gördüm Haha

Kızlar Ne Diyor 7

• evet ya o türkü ne alaka

dondurma reklamı eleman dondurmayı yerken yanına yaklaşan zıbıdının

bana versene demesi ıykk

1|1
    0|0
  • fruko.. 10 yüzbün baloncuk yuttum :D

0|1
    0|0
    • evet oda var değilmi 10 yüzbin baloncuk :D çocuk imajları bunlar ya :D

• PERWOLL reklamları maalesef :/ o kadar saçma ki

0|1
    0|0
    • oda var ama bu pepsininkini gördünmü şelaleden nasıl düşüyor pepsiler kızın biride tam sofrada aaa dedeee pepsilere baaakkk diyor :D

• pepsi de komik ama benim favori reklamım perwoll :D partinin ortasında birden çıkıveriyor şişe ne güzel ya .d.d

• reklamda saçmalık olucak ya işte :) birden çıkar şişe partinin tam ortasında öylece :)

• Ata demirer mi izledin.Şimdi bakıyom ordan alıntı yapar söylerim sana

0|1
    0|0
    • atadamirerde dalga geçmişti baya ama dalga geçilmicek gibi değilki arkadaş bu reklamlarla.

• bi tane çiğ köfte reklamı cıktı şu sıralar adıyaman çiğköftecisi mi ne :D cok saçma reklam var ama aklıma ilk o geldi görünce hayattan soğumuştm ya :D o reklamı yapan ajansın seneryoyu yazanın hiç aklı yokmuş ona üzülüyrm :D

0|0
    0|0
  • tutku reklamı. ayy senin için akışmış:S

0|0
    0|0
  • çoktandır reklam izlemyrm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Varmı nazoooo gibisiiiii

0|1
    0|0
  • eti tutku reklamları bir biskrem reklamları tutku gibi güzel bir kelimenin en berbat durduğu yer.içine akışan teyzemiz birde sıtkı sıyrılmış.ayrıca biskremde canlı yayına kılıç kalkanla giren eleman birde modern kültür elemanının yaşlı teyzelerimizin kabul gününde gitarla acayip birşeyler çalması

0|1
    0|0
    • tutkuda nasıl akışkan bir kremam var 4 yanımda tüm insanlar kurabiyem akla zarar tutkularla yaşıyorum :D offf offf :D

• 118 80

118 18

1|2
    0|0
  • link

resmen uyuz oluyorum neymiş efendim nerde portakal orda parçacık :D

0|1
    0|0
    • :D nerde portal hanımıs portal ordaymış parçaçcık harbı saçmalık :D

• İçim paketini açan çocuk ve ağzına ***dan çıkan cümle

- İçim açıldı anne.

Eheuehehehehehhehahahaha.

0|1
    0|0
  • pepsi'nin eline su dökemez hiçbiri

0|2
    0|0
    • şelaleden akıyor değilmi 2.5 luk pet şişeler haklısın katılıyorum sana :)

• bi tek o değil ki hepsi saçma. adamlar malını satmamak için yapıyo özellikle sanki :)

• valla öyle haklısın ya :) ama işte artık markalar birçok şey tanıdık insanlar ister istemez gene alıyorlar.

• Tv izlemiyorum. İzlediğimde de reklam izlemem zaten.

0|0
    0|0
Yükleniyor...