Eski sevgilim ve arkadasının amaçları nedir?

Arkadaşslar şimdi size bişey anlaticam. Sevgilimle yani eski sevgilimle 3 yıldri çıkmıştık.. 16 gün önce ayrıldık..Ama biz biçok kez ayrıldığımızda gonca die bi arkadaşı var ama gerçek arkdaş kaç yıllık.. Ve bu kızla sadece ama sadece biz ayrıyken konusuyo biz barışınca kız ortadan kayboluyo.. Mesela geçen yıl ayrıldığımızda kızla facede falan birbirlerini etiketliyolar filan.Ve yine kzla konuşmaya başlamış.O kız bende ekli ve facesine gürkan kankimi çooook seviyoruum ya poturcuğum benim ¦ bunu yazms.Sizce bunların amacı bana gösteriş yapmak mı.Buarada beni kendisi bıraktı sıkıldığını sevmediğini söylemişti.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Seni bırakan oysa buna ihtiyacı varmı ki ?

0|0
    0|0
    • bılmyıorum işte neden böle bişey yptıgına neden her ayrıldıgımızda o kzın ortaya cıktıgını anlamaya calısıyorum

• Oldukça enterasan yorum yapamıyorum üzgünüm..

• offff off

Erkekler Ne Diyor 4

• Birçok ihtimal vardır... Ben en düşük ihtimalini söyleyeyim... Gürkan her ikinizi de idare ediyor... Senden ayrılınca ona, ondan ayrılınca sana dönüyor... doğal olarak da o kızla bir türlü araya gelemiyorsunuz... Şimdi sıra kimde :)

0|0
    0|0
  • kendilerine taktikler veriyo olabilirler kızkızın dilinden anlar hesabı :) .

0|0
    0|0
  • ;) dost kavramı nedir bilmen lazım ;)

0|0
    0|0
    • ne demek ıstedın yanı

• ya dıyorum ya bız ayrılınca kızla arkadas oluyo sadece.. bunların amacı nedır ya

• kız senin erkek arkadaşını seviyor ;)

• Kesinlikle amaçları kıskandırmak.. Çocuksu bir davranış.

0|0
    0|0
    • ama neden kıskandrıyolar kı eskı sevgılım kndısı ayrıld bende.Mesela onun butun arkadaslarını tanırım ama bu kız nedense bız barısınca yok oluyo ayrılınca bıanda ortaya cıkıyo :D

Kızlar Ne Diyor 3

• O kişininde Sevgilin olmadığından eminmisin yani gördün mü o kızı bana pek inandırıcı gelmedi yani fake bir profil olabilir gibi aranızı göya yapan bir kız neden ortadan kaybolsun ki birden

0|0
    0|0
    • yok kız gercek kızla gecen yıl bır törende karşılaştım benı görünce sn buse mısın bende gonca dedı o konuda sıkıntı yok. Ama o kızla bız bırlıkteyken konusmuyolar konussalar bıle cok az yanı ona bıle denk glmedım bnların aamcı ne ya

• yedeğidir belkide

0|0
    0|0
    • aman yok bee bunlar bildıgın arkadaşlar 6 yıldır falan ama bu kız bı bırlıkteyken hıc yok ortada. okdr arkadasını tanıdım ama bu kız sadece ayrıldıgımızda meydana cıkyo

• sen meydanı boş bıraktığın için çıkıyodur

• ama madem bunlar dostlar neden bn varkende arkadas degıller

• vurkaç Gonca ( bu arada şimdi size bişey anlatcam dedin ya o kısmı okurken çok heycanlandım )

0|0
    0|0
    • ahaahha :D ya ciddi ciddi bunların amacı ne kız ne dıe öyle bişey yazdı

• ya o kız niyeti bozmuş koşarak uzaklaşın ortamdan

Yükleniyor...