Ayakkabı modelleri ve ayakkabı markaları tercihleriniz neler?

Ayakkabı kıyafetlerimizi tamamlayan önemli bir giyecek. Siz ne tarz ayakkabılar tercih edersiniz? Ayakkabıda rahatlık mı önemli şıklık mı?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• bazen rahatlık, genelde şıklık... elim birkaç yıldır düz ayakkabılara hiç gitmiyor diyebilirim, dolabım topuklularla doldu taştı. ama sandaletlerimle de aram hiç fena değil:)

0|0
    0|0
    • sanırım iş hayatında topuklu hafta sonlarıda sandaleti tercih ediyosun

• patron sevmemişti ilk başta ama sonra o da alıştı. minyon olmanın bir yararı daha işte, her mekanda bağdaş kurabiliyorsun:D

• kendini kabul ettirdin yani ufak tefek bayanlar çok haraketli ordan oraya çoğu işi başarabilen bir profil çizmişlerdir hep gözümde :)

Kızlar Ne Diyor 9

• çoğunlukla conwerse fakat o platform topuklara da bayılmıyo diyilim

0|0
    0|0
  • Vurulduğum ayakkabıyı almamak için, kendimle sonucu belli olan yarışmaya hiç girmem. Aldım, alırım, alacağım.

Sıkıntımı atan maliyeti biraz fazlaca olan hobi benimkisi. Topuklular candır, dümdüz ayakkabıyı sevmem. Sevmediklten sonra rahat da olamam. Rahatlıksa aradığım, bir spor ayakkabısı.

0|0
    0|0
  • kalite önemli bence, nekadar şık olursa olsun nekadar yüksek olursa olsun kaliteli bir ayakkabı ayağı ağrıtmaz çünkü

0|0
    0|0
  • çizme hariç her ayakkabıyı severim..

gece bır yere çıkacaksam platform giyerim..

gündüz dolgu topuk veya sandalet giyerim..

takıma çok meraklıyım..

ne zaman bır ayakkabı alsam kendıme çantada alırım ekstara olarak ve ona uygun cüzdan...

alırken rahatlığına hiç bakmam..

beğendiğim zaman direk alırım..

yorgun bir günümdeysem sandaletlerimi giyerim..

babet ayakkabı hiç sevmezdim geçen 2 tane birden aldım çok hoşuma gitti renkleri..

yine alasım geldi..

0|0
    0|0
  • yerine göre değişir. arkadaşlarla takılıyorsam tabiki converse babet vs. ama sevgilimin yanına topuksuz gittiğim bigün hatırlamıyorum :)

0|0
    0|0
  • işim gereği hergün topuklu giyiyorum. incinin ayakkabıları taş gibi bu arada. normal zamnda converse giyerim.hergün 10 saat topuklu üzerinde durdugum için şıklık kadar rahatlığınada dikkat ediyorum.

0|0
    0|0
  • kıyafetime göre değişir valla :D şık bişey giyersem topuklu ama spor bişeyler giyersem converse veya babet tarzı genelde ahatlığı tercih ederim

0|0
    0|0
  • converse ama mesleğim gereği artık topuklu da giymek zorundayım.:(

0|0
    0|0
  • Stave Madden hastayım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Valla yakışanı alıyorum :)) Fazla gösterişi sevmem. Klasik takılıyorum.

Şu zamanlar AVM'lerden de mümkün olduğunca uzak duruyorum :)) Maaşı yerim yoksa.

0|0
    0|0
  • Spor olarak Adidas, Nike ve Puma tercihlerim. Klasikte Oxide, Naturel...

0|0
    0|0
  • Toms, Lacoste, Etnies, Supra 4'lüsünden oluşan 25 ayakkabılık bir setim var. Giyin gençler mevsimine göre.

0|0
    0|0
  • Casual tarz giyinen biri için en rahat aynı zamanda da şık bi marka tavsiye edebilirim. Camper fiyatı pahalı derseniz Via port da fabrika satış mağzası var "recamper"

0|0
    0|0
  • dışarıya çıktığımda spor ayakkabı tercih ediyorum. Şirkete gittiğim de ise spor-klasik ayakkabı tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • genelde spor giyiyorum adidas tercihim superstar ünlü modellerinden. puma nikeda bence cok hos

0|0
    0|0
  • Vogueart iyidir :) satıyoz diye o da

:P

0|0
    0|0
Yükleniyor...