Futbolun hayatınıza kattığı güzel bir şeyi söyler misiniz?

Ayyy ben stres atiyorummm.. Gibi mantiksiz cevaplar kabul edilmeyecek :)

Güncellemeler:
Futbol oynamak değil, izlemek.. Adam hem spor yapiyor hemde dünyanin parasini kazaniyor o nedenle onlara lafim yok :))

0|0
5|27

En İyi Erkek Görüşü

• iddaa dan para kazandırıyor daha ne olsun :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Takım desteklemek, onunla sevinip onunla üzülmek, bir karakter sergilemek, duruş göstermek.. Bunlardan daha güzel ne olabilir ki?

'' Beşiktaş'lı mısın? Sizin de çektiğiniz nedir be arkadaş, hakemler her hafta sizi doğruyor'' diyenler oldukça gururlanıyorum Beşiktaş'lı oluşumla.

0|1
    0|0
  • Önce futbolu sonra Pes oynamayı sevdim arkadaşlarla gidip orada vakit geçirmek yenmek , yenilmek ayrı bir tadı oldu herşeyin zaten Slaven Bilic'in meşhur bir lafı var o özetliyor ''Kadınlara büyük saygı duyuyorum ama futbol onlardan daha güzel'' .. :)

0|0
    0|0
  • Besiktas taraftari olan cArsinin icraatlerine bak mesela, insanlara yardimci oluyolar surekli. Futbol bu isim araci, furbol olmasa besiktas, besiktas olmasa carsi grubu olmazdi ve carsi grubunun yardim ettigi yuz binlerce insan kim bilir şu an ne halde olurdu. Turkiyede ve dunya da carsi gibi yuzlerce grup var, yani futbol insanlarin hayatina bizim goremedigimiz bir cok sey katiyo.

0|0
    0|0
  • AŞK

aşkı kattı hayatıma sevmeyi öğretti severken üzülmek nasıl oluyor sevinmek nasıl oluyor korkmak, heyecanlanmak , inanamamak , şaşkınlık , kızgınlık bunları kattı aşkı nasıl yaşacağımızı öğretti BeşiktAŞK ❤❤❤

0|0
    0|0
    • Peki çocukta yapabiliyor mu?

• Evet orada oynayan adamların hepsi senin çoçuğun gibi kızarsın ama seversin hepsini bak şimdi sevmeyi bilen erkeklerin hepsi sevmeyi ve aşkı bir takımdan öğrenmiştir.

• Oynamak ve izlemek eğlenceli..

Zevk için yapılan şeyler insanın hayatına bir şey katmak zorunda değil

0|0
    0|0
  • Ronaldinho messi roberto carlos zlatan ibrahimovic snijder drogba arda turan bunlari izleme firsatim oldu

0|0
    0|0
  • Feda , vefa , cefa

0|0
    0|0
  • heyecan. mesela aşık olduğum bir kadına sarıldığımda bile galatasaray'ın şampiyonlar ligi maçında titrediğim gibi titremem. ama sadece şampiyonlar ligi izliyorum. fanatik de değilim.

0|0
    0|0
  • ben kalecilik yaptım yıllarca teknik ve taktik olarakda oyun okumayı öğretti bana e birde strateji nedir iyi biliyorum

0|0
    0|0
  • Çok keyifli

0|0
    0|0
  • 2008 de semih'in 90+3 de çek cumhuriyetine attigi golün vucuttaki tepkimesi... Anlayamazsiniz...

0|0
    0|0
  • tv yi her yenilgide degistirmek en guzel katkısı bu oldu sureklı yeni model tv alıyorum eve

0|0
    0|0
  • futbol vazgeçilmez bir parçamdır. futbol bana mutluluk, kondisyon, sağlık, güç ve ruhen iyi şeyler hissettiriyor.. bide futbolu sevdirenler var ronaldo, messi :)

0|0
    0|0
  • Oynamk mı izlemek mi?

0|0
    0|0
  • Stres olmaktan buyuk bir haz duyuyorum :))

0|0
    0|0
  • Ben futbolcuyum, bana gerçek aşkı öğretti...

0|0
    0|0
  • Arada bir trip atsada galatasaray ihanet etmeyen tek aşkım ;)

0|0
    0|0
    • Yemekte yapiyor mu?

• Yok ben evliyim :)

• Kuma olarak al. Olmaz mi?

• Evet o an harun koşuyor harun top aglardaaa
    Daha güzel ne olabilir...

0|0
    0|0
    • Adam milyarlari goturuyor ve sen tv yi kapatip yatiyorsun. Guzel son :)

• Futbol maçı izleyenleri izleyip IQ seviyelerini belirleyip eğlenmek :)

0|0
    0|0
  • 1 topun pesinde.22 adamin kostugunu gorunceki mutluluk

0|0
    0|0
  • Erkek erkeğe birbirimizi kızdıracak ve birbirimize ısınma nedenimiz

0|0
    0|0
  • iddadan para kazandırması

0|0
    0|0
  • iddadan kazanılan para :))

0|0
    0|0
  • Herşeyden önce spor sagliktir. Erkeklerde futbolu spor olarak oynuyo.

0|0
    0|0
  • Fanatik bir kızı stadyuma götürüp gol attığında orda yaşadığın sevinci anca düğününde yaşarsın net

0|0
    0|0
  • oynayan çakıyor parayı, izleyenler mallıkta doktora yapacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayatım tamamen futbol zaten. Kardeşliği, dostluğu ben futbolla öğrendim. Maç sonu ağladığında, üzüldüğünde ağlayacak omzu buldum. Veya galibiyette kol kola omuz omuza sevinmeyi orda öğrendim. En önemlisi paylaşmayı öğrendim. Yeri geldi formamızı, atkımızı yeri geldi sigaramızı, suyumuzu, simitimizi paylaştık. İkinci aile kavramınıda futbolla öğrendim; takımımın formasıyla dolaşan birini görsem yine kardeşlerim demeyi..
    Futbol anlarsan ve yaşamak istersen hayatın olur. Vazgeçemezsin. Kendimi bildim bileli futbol hastasıyım. Her hafta maçlarada giderim. Hayatımda vazgeçemem dediğim seylerden biridir futbol. Tanırsan vazgeçemezsin..

0|0
    0|0
  • Sevmeyi öğrendik daha ne öğrenelim :)

0|0
    0|0
  • Eskiden çok zevk alırdım izlemekten fakat şimdi izlemiyorum bile önemsemiyorum oynayamıyorlar artık tekrar eskisi gibi olsa seve seve izlerim :)

0|0
    0|0
  • Hayatım da futbol yok fanatiklik falan :)

0|0
    0|0
  • Futbol hayatima bisey katmiyor, bir kismini olusturuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...