Nedir bu laptopların ızdırabı?

arkadaşlar yaşam tarzımdan dolayı masaüstü bilgisayarım olsa bile laptop almak zorunda kalıyorum ama aldığım her laptop kafayı yedirtiyor şöyle saatlerce çizim programlarını kullanabileceğim 2-3 er açıkken aynı ayna sörf yapıp müzikte dinleyeceğim ve kasmayacak bir laptop arıyorum yokmu yahu

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• günde 10 -12 saat aynı anda photoshop ve illustrator çalışırken chrome'da onlarca sekme açtığım, bir yandan itunes gibi şişim şişim şişiren bir programdan müzik dinlememe rağmen bana mısın demeyen acer aspire laptop'um var. aygıtın kendisini çok seviyorum ama tek kötü yanı acer'ın yetkili servis ağının çok yetersiz olması.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Bunları özgürce yapmak istiyor diyorsan parayı gözden çıkarım Sağlam işlemcili ve sağlam ram-li bir makine alacaksın.

0|0
    0|0
    • şuan kullandığım makine bir araba parası nerdeyse ama randımanı beni kesmiyor ben hava kanal sistemi gelişmiş fan sistemi iyi bir model arıyorum aslında ama emin olamıyor insan kullanmadan önerin varmı?

• Valla hocam bende grafikerim şirket makineleri mac.

Evdeki aleti yeniledim i5 işlemci 8GB ram işimi görüyor şuan benim için uçak sayılır.. Kasma kasılma yok tam randıman alıyorum.Sistemde bir aksaklık olmasın..

• ben grafiker değilim aga şuanki makinem dv6 6c01et heralde bir poka yaramıyor çat kapan çut kapan :D:D nasıl abanıyorsam :D:D:D mac kullanamam ben illa intel olacak

• Sen paradan haber ver. İ7 işlemcili dell öneririm saatlerce kullan üstünde yumurta pişirecek kıvamda ısınır ama kasmaz :)

0|0
    0|0
    • :D:D:D ben ucuz olsun yazmışmıyım :D:D:D

• Ben makine mühendisliği mezunuyum birader ne tür programlar kullandığımı google amcaya sor takmışsın pc ye ya neyse iyi geceler.

• ee ne kullanıyorsun çok merak ediyorum

• monster laptop al ya da lenovonun özel modelleri vardı galiba mühendisler için ama pahalı olur

0|0
    0|0
    • monsterlar oyun için ya bana yaramaz gibi geliyor hem öyle büyük bir esprisi yok ama lenovoya bakayım bir

Yükleniyor...