Dans etmeye bayılıyorum ama?

Evde kendim dans etmeye bayılıyorum. Dansla ilgili videolar ve filmler izlemekten çok zevk alıyorum. İzleyerek öğrenmeye çalışıyorum. Bu bahsettiğim genelde hiphop veya line dancing falan oluyor. Bunun dışında halay tarzı yöresel şeylerede ailem sayesinde ilgim var mesela sırtaki, payduşka, aligali? tarzı balkan kültürünüde biliyorum arada toplanıp eğleniyoruz bu şekilde. Esas bu break dansı flan öğrenmek istiyorum ama yapamam veya uyum sağlayamam diye kursa gitmeye çekiniyorum. Birazdan geç kaldım gibi hissediyorum yani çocukken başlasaydım keşke. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim bu dans konusunda

1|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• bende ayna karşısında gösteri yapıyorum yanlız değilsiiiin :D

1|0
    0|0
    • ahah aynen ya aynanın karşısına geçip eğleniyorum :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Şahsen benimde break dansa karşı çok ilgim var az buçuk bişeler yapıyorumda profesyonel olarak yapmak isterdim

0|0
    0|0
    • daha çok stres atma eğlenme ve spor amaçlı öğrenmek istiyorum ben. Profesyonel olup yarışlara katılma gösteri yapma gibi bir merağım yok :)

• olsun teşekkür ederim bence sende başla bir kursa :)

• Rica ederim bakalım :)

• capoeira dene bence çok seversin ssshhh

0|0
    0|0
    • hiç duymadım :)

• ilginç bir dans araştırdım zaten hemen. ama yok ya ağır gelir sanki :)

• ağırdan alırsın sende sshhh

Kızlar Ne Diyor 1

• eğer imkanın varsa başlamalısın. daha sonra fırsat elinden kaçtığında içinde ukte kalır, kötü hissedersin.

0|0
    0|0
    • ama ya o kadar kıvrak esnek falan değilsem? Yapamam sevgim azalır diye korkuyorum. Bide bu kurslar nasıl işliyo hiç bilmiyorum

• zamanla esnersin. eğer gideceksen dans kurslarını araştırıp telefonla ayrıntıları öğrenebilirsin.

• neye dikkat etmem gerekiyo peki?

Yükleniyor...