Kısa bi soru siz olsaydınız ne yapardınız?

yakışıklı biri değil.kültürlüde değil.

ama sizi deli gibi seviyor sizin başkasıyla çıktığınızı öğrenince sahile gidip ağlıyor.ondan ayrıldığınızı duyunca tekrar sevdiğini söylüyor siz

ona açık açık olmasada eski sevgilinizin arada aklınıza geldiğini söylüyorsunuz buna rağmen vazgeçmiyor sizden rahatsız etmiyor sadece arada mesajlar atıyor bazen sitem dolu bazen sevgi bazen havadan sudan.

siz hala eski sevgilinizi seviyorsunuz bu çocuk sizi ne kadar seviyorsa sizde onu o kadar seviyorsunuz.tabi zincirleme kaza eski sevgilinizde sizi sevmediğini istemediğini söyledi ne yaparsınız bu durumda

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aynısı bana oldu ben o çocuğun yerindeydim baya hiç birlikte olmadık söyledim sevdiğimi çok teklif ettim sevgilisinden ayrıldı yine ettim yine kabul etmedi o zaman çok kızdım zoruma da gitti ama şimdi diyorum ki iyiki kabul etmemiş , iyiki bana aşık olmadığı halde beni kabul etmemiş çünkü olmazdı onunla sana tavsiyem zamana bırak o da yeri gelir gitmesi gerektiğini anlar iletişimini kes onunla üzme çocuğu yerini bulur o ama sakın sevgilisi olayım falan deme ne o üzülsün ne sen eziyet çek ona yapacağın en güzel iyilik budur... Şimdi kızsa da ilerde o da sana kabul etmediğin için dua edecektir...

0|0
    0|0
    • ne kadar süre sonra

• kabul etmediğin için dua edecektir dedin ya ne zmn

• Gittiğinde kendini toparlayıp başka birisiyle mutlu olduğu zaman, peşinden yok yere koştuğunu anladığı zaman senin için üzülüpte yaşayamadıklarını o sevgilisiyle yaşadığı zaman ona kazandırdığın her acı tecrübe ve yaptığın iyilik için edecektir...

Erkekler Ne Diyor 3

• o bu değil bir erkek senin için ağlıyosa seni o çoçuktan daha çok seven başka kimse olamaz. ama siz kızlar sizi sevene değil sizin ağzınıza sıcana gidersiniz seven çoçuk sevdiğiyle kalır kendini parcalar. hepte böyle olur.

0|0
    0|0
    • haklısın aynen ağzıma sıçana aşığım çocuk bni istemiyor.

e bugunde annmle konuştum bni seven çocuktan bahs ettim sakın ddi saçmalama

• işte hayatta herkez böyle yapmam diyo ama yapıyo. bende salak gibi mal gibi sevene değil ağzıma sıcana baktım sonuç? pişmanlık üzüntü eğer zamanında o sevene baksaydım durum çok farklı olurdu anlatabildim mi yani. ben geçmişte yaşadım böyle bişey üzüldüm sen üzülme barı attığın adımları iyi sec. sevmedğin biri kötü bişey yapınca koymuyoda. sevdiğin kişi en ufak bişi yapınca paramparca olmaya yetiyo. akıllı ol düşünerek karar ver.

• o elemanı haketmiyorsun : /

0|0
    0|0
    • hak etmiosun nedir ya o bni seviyor bnde başkasını benimde duygularım var onun gbi.mantığa bak

• cok salak saf baskasini seven kizdan hayirmi gelir lan yazik yaw uzuldum ama sen onu haketmiyorsun

0|0
    0|0
    • hak etmiosun nedir ya o bni seviyor bnde başkasını benimde duygularım var onun gbi.mantığa bak

Kızlar Ne Diyor 8

• O çocuk seni gerçekten seviyor ...

0|0
    0|0
  • seni seveni sev o zaman madem öyle durumun bunu gösteriyor bence.

0|0
    0|0
  • Beklerim sadece kalbimi dinlendiririm aşkla yorulmuş ve fırsatçılıkla dolmuş çünkü o sevmedi olsun seven var olmaz peki senin duyguların ne ? Onu sevmeye çabalamak çok zor bir şey önce bekle kalbini dinle sonra düşün derim

0|0
    0|0
  • ıkısınden de uzak dur . :)

0|0
    0|0
  • içinde bir sey yoksa digerini unutmak için cocugu kullanma, hatta bana sorarsan mesaj atmasına da izin verme, umut vermis olursun. bırak baskasıyla mutlu olsun.

0|0
    0|0
  • anlamadım şimdi ben hala eski sevgilimi seviyorum çocuk beni ne kadar seviyorsa bende onu o kadar seviyorum

ben hangisini seviyorum;!?!

0|0
    0|0
  • şans verılmeye deger :)

0|0
    0|0
  • Çok karıştı

0|0
    0|0
Yükleniyor...