Yakın arkadaşlığın kankalığın sevgili durumuna dönüşmesi mümkün müdür?

yakın arkadaşlık kanka manasında olan arkadaşlığın sevgiye dönüşebilme ihtimali var mıdır? bu tarz bi olay başına gelen var mı acaba?

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• Kardeş değiller ki...Neden mümkün olmasın ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İki arkadaştan sevgili olur , ama iki sevgiliden sonrasında asla arkadaş olmaz.

"Önce kanka deyip sonra sevgili oluyooo cıkss cıks cıkssss" diyenleri anlayamıyorum. Daha önce hiç başıma gelmedi böyle bir şey, ama neden olmasın yahu ?

Unutmayın ki sevgili olmadan önce birbirini "çok iyi" tanıyıp , sevgili olabileceklerine de bu şekilde karar veren her iki insan , öncesinde birer arkadaştır zaten.

0|0
    0|0
  • var benim.neden kacırdım diye yanıyorum smdi :) karsı taraf asık olmustu.sonra kankalık arkdslk kalmadı.simdi dusman bana

0|0
    0|0
  • Ayy var canım bir böyle çocukla aynı iş yeirnde çalışıyoruz kanki manki el ense g*tden şaplak falan modundayız işte buda kankiş manki diyo neyse böyle zaman geçtikçe allahım cocuktan hoşlanmaya başladım bu iyice kanka ayagına yattı i b ne neyse gel zaman git zaman işden ayrılacagımı duyunca işte sana alştk nereye felan flan derkene bir içki ortamı oldu daha öncede olmuştu ama 3-4 kene gene normal ayrılmıştık bu sefer yapıştı direk sevgili oldukk (: :* umut herzaman vardır canını sıkmaa .. (:

0|0
    0|0
    • Hayır keşke olmasaydık arkadaşken daha mutluyduk keşke ama yapcak bişey yok

• Mümkündür. Çokça olan bir durum.

0|0
    0|0
  • Mutemeldir ve çok görüyoruz..Olmaması lazım ama işte, erkekle kadın kanka olayına girince sonu hemen hemen budur..

0|0
    0|0
  • herşey mümün.

0|0
    0|0
  • Dönüşür hocam örenekleri var bolca

0|0
    0|0
  • Mümkün , 3 ay önce kardeşim dediğim insanla çıkmaya başladım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1