Bülent Korkmaz Gökhanın Kırmızı Kart Pozizyonunu Yorumladı Düşünceleriniz Neler? Çok Gereksiz Bir Kart Oldu Bence?

www.ligtv.com.tr/.../gokhan-neden-atildi-korkmaz-acikladi

Bülent Korkmaz bende çok yakındım bende duydum yardımcı hakemde duydu burada söleyemem dedi yani kırmızılık bir olay var kanımca kimse kimseye orda ağızdan kötü birşey çıkmadıkça kırmızı vermez ama çok gereksiz bir kart gördü Beşiktaş.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yardımcı hakemin duyduğuna inanmıyorum. Çünkü o sıra kulaklık ile hakemle konuşuyordu yanlış görmediysem. Küfür ettiyse kart doğru diyecek bir şey yok ama kartın gösteriş şekli yanlış. Teknik direktör gelip, küfür etti duymadın mı diyecek. Hakemde kırmızı gösterecek. O zaman ben her maç biri gitsin rakibini attırsın böyle. Kart doğru ama gösteriliş şekli yanlış.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Madem kartlık olay var orda hakem kendi karar veremiyo mu? Neden Bülent Korkmaz konuşuyo ondan sonra kart çıkıyo. Gerçekten kartlık bir olaysa da bu sekilde verilmemeliydi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hakem kirmiZi vermek icin neden bulentin biseyler soylemesini bekledi Derbi oncesi buyuk kayip

0|1
    0|0
  • Haketmişki vermiş.
    İyi olmuş. Haksız olupta vermişsede iyi olmuş.

1|1
    0|1
  • sen profsun sonuçta o sahada o küfür edersen atılırsın bu kadar basit gereksiz çocukça hareketler

0|1
    0|0
  • Küfürbaz oyuncuların sonu bu olur.

1|1
    0|0
Yükleniyor...