Tutun kollarımdan düşerim şimdi :(?

Ulan bu takıma bas bas bağırdık bir sağ bek alın ama yönetimin umrundamı 2 golü de necipin hatası yüzünden yedik bu yönetim adam olmaz mı be.!

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fransizlar ayaklanmis

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Gökhab Töre bu maçta çok gereksiz kırmızı kart görerek hem bu maçı belkide bidahaki haftadaki derbiyide yaktı bu şekilde bu konuşulmalı çok büyük bir kozdan yararlanamayacak Beşiktaş sert uyarı hatta ceza almalı Gökhan Töre. Daha ligin çok başı olur böle şeyler dün bizde yenildik bugün siz dhaa çok sular akar 3 takımda potada şu an kaybedilmiş bişey yok sıkma canını.

0|0
    0|0
    • Yenilgi elbet de olacak da 1 dakikada 2 gol yemek koyuyor adama Töre zaten bir form tuttumu illa başına bir bela geliyor.

• Olmayanlar vardı işte dikkatimi çekti. Olmasa söylemezdim.

• Yahu Bülent Korkmaz gidip hakeme küfür etti diyor. Hakem de atıyor. İyi o zaman benim futbolcum da gitsin bu bana küfür etti desin attırsın her maç birini. Küfür ettiyse kırmızı verilmesi doğru elbet 3 maçta ceza verilsin hatta ama böyle bir kırmızı gösterme şekli olamaz.

• Açıkcası bizim açımızdan iyi oldu.
    Herkes en azından yerini bilmiş oldu.
    Beşiktaş iyi takım oynu oynuyor böyle söyle diye övünenlere sorarım Galatasarayın Ölüsü bile beşiktaşla eş değer puan alıyor.
    Neyse demem o ki haftayada fener yenecek ama bir mazeretiniz oldu gökhan yok

0|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/5pvENq.png allah seni kahretmesin

0|0
    0|0
  • Ulan iki dakika dayanamadik dem baba derken babalara geldik yaw..
    Ama olsun olsun biz kötü günde de Beşiktaşliyiz mezara kadar..
    Şimdi önümüzdeki maça bakalim fenevi cimlere gomucez inş..

0|0
    0|0
  • Aldılar sağ bek devre arası gelecek.

0|0
    0|0
    • Gelecekte gelecek afedersin abi b*k var almadılar şu sağ beki yazın

• Molde kulübü bırakmadı adamı. Ne yapsalardı yani silah zoruyla mı alsalardı. Linnes çok kaliteli bir sağ bek. O yüzden ısrar ediyorlar Linnes için bu kadar.

• Kardeşim dünde çoğu Galatasaraylılar burdaydı bugünde burdayız niye olmayalım o soruyu açanların hepsi GSli değil Fenerlilerde yardırmış dikkat edersen her takımda var çürük elmalar ama dün yoktunuz bugün burdasınız diyemez kimse bize burdaydık çünkü 3 yenir 4 yenir olur böle şeyler niye olmayalım futbol bu?

• ya ne yönetimi hocam ya takımı hakem doğradı ne yapsın takım

0|0
    0|1
  • Dün gs ye laf ediyordu 8taşlar etme bulma dünyası işte mahalle takımı partizanı yenince bir tarafları kalktı tabi 8taşın :-)

0|1
    0|1
    • Yürü git l*n şuradan adamın ağzını bozdurma kodumun cimbomlusu biz bir kere 8 yedik adamlar madridden yer 6 manisadan yer 4 dortmund dan yer 4 yer arsenaldan yer 4 gelmıs bıde burada yorum yapar bu kdar yuzsuz olma

• Bak wiki linki attım oku oku :)))

• adamlar sparta pragdan 12 tane yemiş zamanın da gelmiş bana 9-0 dan bahsediyor HASSSTİRR l*n oradan :D.

Kimi taraftar vardır takımı 6-0 yenildimi stadı boşaltır kimi taraftar vardır takımı 8-0 yenildiğinde ertesi hafta kendi evinde ALDIRMA KARTAL ALDIRMA diye destek full stad da verir işte sizinle bizim aramızdaki en büyük fark ta bu şunu aklınızın bir Köşesine sokacaksınız.

Yükleniyor...