Beşiktaş Süper Lig'de 17. sırada bulunan Kayseri Erciyesspor'a 3-2 yenildi. Ne düşünüyorsunuz?

Kartal'a büyük darbe Kayseri Erciyesspor'dan geldi.

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Birşey düşünmüyorum bu aralar ard arda golleri yiyen sadece Beşiktaş değil. Sevgimizden eksiltmedik, daha çok kattık. Töreye üzüldük o kadar.

0|2
    0|0
  • Darbe Necip'ten. Şaşırtıcı bir sonuc oldu

0|3
    0|1
  • Oh çok güzel olmuş :)

2|2
    0|2
  • Iyi oldu cok da guzel oldu

0|1
    0|0
  • kotu bir skordu saha duz top yuvarlak ne yapalım canı sağolsun

0|1
    0|0
  • üzüldüm valla:)

0|0
    0|0
  • ulan bu maçtan bir zikim anlamayan aptal kızlarda yorum yazıyorya yaa ohh ne güzel olmuş falan sorsan * kodumun tuutğu takımın kadrosunu sayamaz necip senin * sokayım ben tolga seninde * koyum

0|2
    1|0
    • Onlar beşiktaşlı değiller puan farkı açılmasın diye seviniyorlar.

• beşiktaşlılar havaya girmişti :)

1|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 15

• maçı izlemeyenelr ne güzel de ötüyor burdan bjk 10 kişi fb ve gsdan on kat baskı kurdu. gsdan sneijderi ve selçuku çıkartalım onlar ne yapacaklar ya da fenerden emenike ve sow çıksın göreyim onları. hemen heyecan yapmayın bu takım hala lider akıllı olun.

0|1
    0|2
    • Haftaya fenerbahçe derbisinde gökhan töre yok. İşiniz çok zor olacak.

• olmasın o yok diye hemen kaybetmeyiz hayır fb kazansın ne olacak. herkes görüyor en iyi futbolu bjk oynuyor. ben takımım güzel oynuyor diyebiliyorum diğer takımlar diyemiyor ben buna bakarım. yoksa hakemler her zaman fbyi tutar bunu biliyoruz emre kadar küfür eden mi var ben kendim gördüm kaç kez lig tvde kapatacaklar en sonunda emre yüzünden lig tvyi ama hiç direk kırmızı almaz o. ırkçılık yapar yine almaz. fb maçı öncesi bjkın hem morali bozuldu hem de en iyi oyuncusu atılır ama

• Kanserr oldummm ulaann kanserr 1 dakkada 2 gol yenirmi ama illede BEŞİKTAŞ ULAN.!

1|3
    0|1
  • Gslileri son zamanlarda mutlu eden tek skorun erciyesin galibiyeti olmasi ne kadar zavallica

0|1
    0|0
  • Kartal'a darbeyi Erciyes değil , mal Necip vurdu

0|2
    0|0
  • hıc galıbıyetı olmayan canım ercıyesım besıktas gıbı bır takımı yenmıs bugun baska ne ısteyebılırımkı

0|2
    0|1
  • anadolu takımları acımıyo bu sezon 3 büyüklere

0|1
    0|0
  • Gereksiz bir kırmızı kart kaybedilen 3 puan haftaya derbide Gökhan gibi oyuncudan faydalanama yazık. Dün içimden geçiyodu çok makara yaptılar yarında bunlar yenilmezki diye yenildiler olsun ligin daha başı çok sular akar 3 takımda potada sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı bazı arkadaşlar çok havalanmışlardı iyi oldu =)

0|2
    0|1
  • Galatasarayın 4-0 lık başakşehir hezimetini düşünüp beşiktaşın şampiyon olacağını düşünüyorum (Galatasaraylıyım)

1|0
    0|1
  • Her takim yenilebilir. Besiktas bu sene istikrarli bir goruntu ciziyor fakat birkac eksigi vardi. Ve bu maglubiyette Bilic bu eksikleri acikca gordu. Öldürmeyen sey guclendirir, besiktas daha iyi olacak simdi.

0|0
    0|0
  • Şampiyon fener dyorum ne diyelim kardeş :D

0|0
    0|1
  • İlker meral necip ikilisi sağolsun.

0|1
    0|1
  • kader kısmet kanki

0|0
    0|0
  • ne kadar sürpriz olursa bir ligde o kadar zevkli ve takibi güzel olur