Zenciden Protein Tozu Almak?

Selam merhaba...
Zenciden 50 TL'ye protein tozu alacağım. Zenci baya bir övdü tozu fakat gerçekten bu toz sağlıklı mıdır? Biraz kuşkum var. Sizce almalı mıyım?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum uzak dur merdiven altı tozlardan. Kaş yapıcam derken göz çıkarma :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Almamalisim

0|0
    0|1
  • Tabiki almamalısın

0|0
    0|0
  • Fazla ucuz.. Markası nedir?

0|0
    0|0
    • Markasını bilmiyorum protein tozu kutusunda değil adam pekmez kutusunda veriyor..

• almaman gerek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kardeşim proteinin doğal yollardan al ton balıları normal balık kırmızı et beyaz et süt yumurta bunlar varken alınırmı hiç. Biraz önce mekik şınav dambıl çalıştım önünden bir tane ton balığı yedim (Proteini çok sağlam) Üstünede yani spordan sonra 1 tane danette 1 tanede eti form yedim onlarda protein olarak baya iyiler ama özellikle ton balığı omega3 tozdan çokdaha iyi ;)

0|0
    0|0
  • Merhaba, eğer adı Morpheus ise mavi hapı alın ve kaçın. Yok eğer değilse protein tozunu almayın, çünkü o fiyata protein tozu, legal yollardan elde edilemez. Ülkemizdeki fiyatların da ötesinde, global piyasada durum budur. Ancak 250 gr. falansa mümkündür. Başarılar.

0|0
    0|0
  • la 50 liraya toz mu olur :D içine nesquik doldurmuştur onun sdghj :D

0|0
    0|0
    • zaten protein tozu kutusunda vermiyor. Pekmez kavanozu var onlara doldurmuş 4-5 büyük kavanoz protein tozu veriyor. 50 TL.. Ama çok övdü yani çok sağlıklı falan filan dedi. ama ben kuşkuluyum :(

• yav tabii normalde güvenilir yerden alırım ama adam diyor 200 TL oooo benim o kadar bütçem yok

• bütçen yoksa vucut geliştirme işine girme zaten

• sen bakırköyün demiryollarındamı yatıyon hacı

0|0
    0|0
    • hayır. ne alaka?

• la protein tozu dediğin şey çok önemli bir besin kanser olursun git bandrollüsünü al paraya kıy biraz vucutuna yatırım yapıyosan düzgün yap kardeşim

• öğrenciyim fazla bütçem yok. 50 tl çok iyi ama :)

• Esmer kardeşimizi taniyosan al tanimadigin biriyse alma cok ucuza veriyo

0|0
    0|0
    • tanımıyorum.. Biraz konuşmuşluğumuz var ayak üstü sadece :)
      Birde zaten protein tozu kutusu ile vermiyor Tahin pekmez kutusu ile veriyor tozu

• Protein tozu yerine Bonzai vermesin :D

0|0
    0|0
  • Döl proteindir. Haberin olsun. Dikkat et. Zenciymiş bide.

0|3
    0|0
    • güldürdün reis

• Yok ciddiyim yalnız protein konusunda. Çok fazla mastürbasyonda unutkanlık falan yapıyor. Ciddi protein kaybı.

• :)))) aynen

Yükleniyor...