Beyler üniversite okumak için Poznan Ekonomi Üniversitesi'ne gidicem Polonya'nın kızları nasıl?

gidenler görenler polonyayı anlatsın kızlarını kültürünü falan filan işte :D

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• polonyayı iyi bilirim en sevdiğim 3.ülkedir poznan varşova kadar güzel bir yer değildir ama güzel bir yerdir 40 milyon nüfusları var bu rakam bir kız bulman için çok çok yeterli kızları hakkında şunları söyliyim dünyanın en büyük popolu kızlarıdır sarışınlar da vardır esmerlerde esmerler daha güzeldir baltık ülkesi olduğu için diğer devletlerden çok turist alır bu arada lehçe konuşuyolar malum ingilizceleri bizim kadar olmasa da yerlerde diyebiliriz türk kızları gibi kendini beğenmiş de değillerdir güzeldirler bence gitmişken bir tanesiyle evlen...

0|0
    0|0
    • büyük popo iyidir iyi evleniriz be hacı kendi bölümümde okuyan bi kızla x)))

• çok iyi ingilizceleri yok ama iyidirler ya yinede sen türkçe öğretirsin ona :)

• tabi türkçeyi yaymak lazım xD

Kızlar Ne Diyor 6

• Eğitimi nasıldır demiyorda kızları nasıldır dior yaa :) Hepsi çirkin berbat ıyyk yani yandın :)

0|0
    0|0
    • kronikplotonik eğitim hakkında baya bilgim var :))

• uluslar arası işletme ingilizce artı olarakda zorunlu ispanyolca eğitimi alıca okucam mezun olunca çift diplomayla ingiltereyle ortak bi diploma veriyolar öyle işte bulgaristanda yok daha yeni denkl.k geldi onlara

• Hmm hakkında hayırlısı olsun ölese başarılar :)

• pierrogi ye

0|0
    0|0
  • Güzeller diye duymuştum o kadar biliyorum:))

0|0
    0|0
  • sen üniversiteyi mi soruyosun kızları mı sen okumazsın adam da olmazsın zaten senin gibiler yüzünden türk erkekleri abaza olarak biliniyor işte

0|0
    0|0
  • :D soran rusyaya gitsen D:

0|0
    0|0
  • harika tam senlik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• polonya kızları : link

ama googlea soracak olursak Türk kızlarının da en güzellerini ilk sayfada çıkartıyor ( link ) =)

0|0
    0|0
  • kardeş senle bi konuşalım yaa bende düşünüyorum yurt dışını hatta polanya yı

0|0
    0|0
  • laa deli olmayın polonya türkiye'den kötü ayrıca fena dindar bir ülke yapısı var. Dibimizdeki yunanistan nasılsa polonya ondan beter.

0|0
    0|0
  • yıllık ne kadar eğitim dili falan

0|0
    0|0
  • Bizim Türk erkekleri yabancı mal'a pek düşkündür ama bir defa tattıktan sonra hatalarını anlayıp '' Ne varsa bizim Türk hatunun da var '' derler.Ki Türk hatunu kadar endamlı,asil hatun mu var

0|0
    0|0
  • bizim bi arkadaş gitti kız karnı burnunda geldi evlendiler :D

0|1
    0|0
  • amrican pie :D da ki kızlar gibiker kankaa full time party :D

0|0
    0|0
    • okulda süper kızlarda süper daha ne olsun xD

• aynen pampa bayrağımızı dik oraya :D türkün gücünü göster :D

• heheyt pamp

Yükleniyor...