Neden boyleyız? İsteklerımızı elde ettıkden sonra neden sıkılırız?

ınsanlar neden boyle?bırseyı cok ıster onu elde etmek ıcın caplar ggayret eder ve o ıstedıgını yerıne getırsın.elde ettıkten bı zaman sonra da ondan sıkılırsın:sbu neden hep boyledır.sımdı bana sert cıkmayın.bu herkesın basına gelen bır durumdur.su hayatta her ınsan bır sekılde ısteklerıne kavusuyor elde edıyor.Allah a verdıklerı ıcın sukreden ve ınana bırıyım bana sert cıkmayın sakın bunu merak edıyorum.bu durumu nasıl asabılırım.

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• insan hep zorları ister elde edemediklerini ister elde edinceye kadar değerli olan varlıktan elde ettikten sonra sıkılmaya o değerli varlığın ne değeri olduğunu bilemez ta ki onu kaybedinceye kadar kaybedip bulunca ise onun ne kadar çok değerli olduğunu daha iyi anlayabilir insan nedense hep böyledir...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• ben nokia c7 istiyordum 1 sene önce almıştım şimdi sehpaya fırlatıyorum halbuki ilk aldığımda cebimden çıkarmaya korkardım.insan sürekli yeni şeyler keşfetmeye meraklı.sebebi bu olsa gerek.aynı şeylerden sıkılırız.

0|0
    0|0
    • şu an aynı durumdayım ıphone ıstedım aldırdım 1 ay sonra heves kalmadı gıttı baskada ıstek yok ıcımde şu an tuhaf dusunceler ıcındeyım kendımı cozmeye calısıyorum:s

• unı okuyorum zaten

• asamazsın insan her zaman ya elde ettiği şeyi beğenmez ya da daha fazlasını ister insanın kanında var bu.

0|0
    0|0
    • daha fazlası yok artık ıstemıyorum.bırılerınde gor canın kalıyor elıne gectıgı anda anlamı kalmıyor

• ulaşamadığın sey değerli olduğu için ulaştıklarının bi önemi klmaz.. mesele sıkılmak eil laşıp ulaşamamak.. insanoğlunun tabiatın da var

0|0
    0|0
  • insanoğlu aç gözlüdür, paranında aşkında zevklerinde hep daha fazlasını ister

0|0
    0|0
  • çünkü doyumak bilmek nedir bilmeyiz hep bir fazlasını isteriz

0|0
    0|0
    • fazlasını ıstemede yok artık cunku farkına vardım herseyın hepsı aynı elıme alıyorum sıkılıyorum bırsy ıfade etmıyor.hevesımı aldıktan sonra gecıyor o ılkgunkı ıstek

• İnsanoğlu nankördür çünkü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...