Düğün bütçesi hazır mı?

o değil de bugün bir arkadaşım düğün masraflarının toplam 65.000 tl tuttuğunu söyledi ve tek tek hesabını yazdı şaşırdım

erkek arkadaşlar sizin bu kadar paranız var mı evlenebilecekmisiniz?

kızların tek masrafı yatak odası takımı bildiğim kadarıyla başka birşeye el sürdükleri yok zaten

Güncellemeler:
erkeklere sorduk kızlar yazyıor :S evlenecek erkek yok galiba:)

0|0
18|10

En İyi Kız Görüşü

• ipinle kuşağı s... taş... olsun yeter :D

bence düğün her iki kişi beraber yapması gerekir ne, abartmanın anlamı yok. hayat müşterekse oda müşterek oluversin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• hmm şimdi sevgilimin yaptığı hesabı sana bir yazsam gör ben uçukladım o yüzden bir evlenme düşüncesi içinden hafif uzaklaştık bence zaman verelim gibi bişi oldu sizin orda yatak odasımı alıo kız:) bilmem ama bizim burda baya bişi alıo baya bişi almasına rağmen sevgilim öyle bir hesabı nasıl çıkardı bilmiyorum sanırım korktu yada hayatın gerçeği:)

0|0
    0|0
    • sevgilinin kaçması normal ben de bu şartlarda evlenmem

• o moda girme kendini ağırdan sat:)

• hmm illa 65 milyar falan verdir düğüne diosun yni bn kıyamam ki paraya:)valla ağırdan satıyorum saten baksana ben şimdi nasıl kazancam boşver evlenmeyelim modundyım oda şimdilerde öyle duruumda bizim evlilik başka bahara:)

• mutfak eşyası süpürge bulaşık mak. fırın vs gibi şeylerde alınıyo

karşındakinin maddi durumuyla alakalı bence biraz alabilen alır

0|0
    0|0
  • İsteklerinizde aşırıya kaçmazsanız bu kadar tutmaz.. Gereksiz bir dolu masraf çoğu.

0|0
    0|0
    • ben de böyle demiştim ama içinde en ufak gereksiz masraf yok

• Burası İzmir ...

• izmirliyim ben zaten memnun oldum hemşerim neyse dediğin gibi olsun:)

• altın falan alıyo tutar tabi

0|0
    0|0
  • Beyaz esyada kız tarafından kınayıda kız tarafı yapıyoo :) Bunun bide ceyizi falan varr.65 bin cokmus hee :) evi dösemesi,dügün masrafları derken bi 30 tutarr ya 65 bin cokmuus.

0|0
    0|0
  • Aman kredi çek bütün masrafları öde sonra gelecek altınları bozdur çektiğin kredinin yerine yatır tamamdır :D 65.000 çokmuş ayrıca fazla lüxe kaçmış olmalı. 20.000le evlenen de var en nihayetinde

0|0
    0|0
  • beyaz eşya, koltuklar, perdeler, yatak odası, tenceresi tavası halısı bunlar kız tarafına ait diye biliyordum 65 çok geldi bana ya

1|0
    0|0
    • hepsini bizim avanak almış

• ''diye biliyorum'' gibisinden yazrasan sana sorarlar nerden biliyorsun bunu ? değil mi arkadaşım !

• istediğimi yazarım? sende sorarsın, bende cevaplamam

• Bir çöpüm bile yok :) Erkekten de hiçbir şey istemiyorum atıcam imzayı giricem koluna o nereye ben oraya varsa yalanım kör olayım eşya neymiş ya o parayla iş kursun adamda :)

0|0
    0|0
    • allahına kurban senin yürü be

• öyle ama ne gerek var yazık günah her şey ateş pahası güzel kardeşim maddiyat önemli olmamalı bence evliliklerde zaten her şey eşya para değil maneviyatı güçlüyse adamın daha bir şey arama bas imzayı tak koluna mutlu mesut yaşa.herkesin derdi para olmuş.yemişim parasını da,eşyasını da ya boş hepsi yani.

• çöpüm bile yok

3|0
    0|0
  • düğün yapmak saçmalık zaten millet eglenicek diye bi ton para yığcaksın. yap nikahını al eşyalarını otur.

0|1
    0|0
  • benim bildiğim bir imza bu kadar pahalı değil gösterişe gerek yok ki sade bir nikah kıy geç işte..

0|0
    0|0
  • sanmıorum bnce herşey ortak olmalı...

0|0
    0|0
  • 65 cokmus o kadar kukse gıtmeye gerek yok.hele bı evlenılecek erkegı bulalım beraberde odeyebılırz

0|0
    0|0
    • bulursun sıkma canını sen bana ödemeye başla hesap numaramı vereyim

• Hadi canim 65.000 tl mi?

Sana katilmiyorum kizlarin tek masrafi yatak odasi degil.

0|0
    0|0
    • aldığınız mutfak robotuyla çatal bıçağı m yazayım gölgecan:)

• kızdım ya arkadaşın kız arkadaşına çocuğu batırmış resmen ondan öyle dedim:)

• Tamam o zaman. 65.000 tl neler yapalir neler, çok fazla bir dügün için. :)

• ev aletleri, yorgan, yastık, tabak, tencere vs. vs. vs. bir kız çeyizinin hayli fazla masraflı.

0|0
    0|0
  • altta bir yorumda okudum fön 100 tl mi bu akdarda pahalıya kaçılmazki

0|0
    0|0
  • abımın hanımı hıc bırsey almadı hep bız aldık.bızde oyle bılırdık kız tarafı yatak odasını alır ama bunlar bır kapkasık aldılar baskada hıc bırsey yok.65 tutmadı ama bı 30 40 tutmustur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Tâbi tabi kızlar neyin fiyatını biliyorsunuz bakın bit pazarindan alsak kullanırmisiniz ? Hemen ne olacak demeden bi düşünün madem öyle hep flört et erkeklerin arabası olsun parası olsun neden istiyorsunuz bla bla bla kızlar çift kişilik bi yatak sadece yatak baza hariç kaç para ? Bi porselen takım kaç para ? :))) tamam tatlısınız hoşsunuzda saklamayın iç yüzünuzu :::::::: KaRDEŞIM 65 yeterli bence 4 dörtlük bi ev dosemeye

0|2
    0|0
  • bi deneme turu binmeden o kadar para harcayamam

karpuzun kilosu marketde bi lira onu bile elletip tattırıyorlar

0|2
    0|0
  • ortak bizim buralardada toplam 35 45 arası gıbı oluyor o yüzden ben direk imam nıkahı ustune bıde beledıye nıkahı cakıp gececem :D

0|1
    0|0
  • Hacı dur hele bi ne evliliği kendime bakamıyorum bide kadınla mı uğraşacam :) 65.000 TL olsa bi araba çekerim altıma :)

0|1
    0|0
  • 65 bin TL ye iyi iş kurulur... Edineceğin çevreyle düğünü de bedavaya getirirsin...

0|1
    0|0
  • Yine iyiymiş, ben sırf mobilyaya o kadar para veren biliyorum, beyaz eşyayla birlikte 80.000 eder herhalde.

0|0
    0|0
  • 65 biiiiiiiiiin,

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 laaaan say say bitmez laaaaaaaaaaaaaan

0|1
    0|0
  • Evlenecek kız bulalimda onun on katı da olur fark yapmaz yani

0|1
    0|0
  • YOK O ÖYLE DEĞİL ARKADAŞIM.BÜTÇENE GÖRE HARCARSIN.VARMIŞ Kİ HARCAMIŞ.150BİN TLYİ MEKANA VERENLERİ DE TANIYORUM 15 BİN TL YE DÜĞÜN YAPANLARI DA.EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYOSAN BUNU KARŞI TARAFA ANLAT.BENİM GÜCÜM BUNA YETER DE.O DA ANLAYACAKTIR.SENİ ZORLARSA İLERDE YİNE KENDİ ZORLANACAK ÇÜNKÜ.CEREMESİNİ BERABER ÇEKECEKSİNİZ..

0|0
    0|0
  • yemiyorsa bu diyardan gidecen arkadaş:)

0|1
    0|0
Yükleniyor...