Prandelli gider mi? Galatasaraylılar müjde!?

Ultras habere göre Kasımpaşa maçından da kötü sonuçla ayrılırsak Prandelli ile yollar ayrılacak. A. Albayrak 1 hafta daha sabret demiş. Size göre 1 hafta sonra gider mi?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Gider inşallah ya

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 4 yemez bu kez

1|0
    0|0
  • Prandelli geldiğinden beri Galatasaray ın çok iyi oynadığı bir maç hatırlamıyorum. Rakibi analiz edemiyor, takıma iyi bir sistem oturtamadı Temmuzdan beri. Oyuncuların yerlerini değiştirerek kimyasını bozdu takımın şimdi Kasımpaşa maçını kazansa ne olacakki?
    Nasıl bir mantıktır bu.

0|0
    0|0
  • Prandelli kovsunlar tazminatımı alayım diyor. yönetim istifa etsin tazminat ödemeyelim diyor. iki ucu bo.. değnek. prandelli istifa etmez yönetimde tazminatı ödeyemeyeceği için kovamaz. #direnprandelli

0|1
    0|0
  • Napicaz simdi onumuzdeki haftada yenilmekmi isticez? Biz kazanalim ama hoca gitsin yeter artik.

0|0
    0|0
  • Çok sürmez gider.. ama gittikten sonra da herşey bir anda düzelmez ama iyi bir hoca gelirse en azından 2 yılda toparlar belki çok temizlenecek oyuncu var

0|0
    0|0
  • Yönetim kalmasından yana ama.

0|0
    0|0
  • 4 yerse gitmez alışkanlık haline geldi :)))

0|0
    0|0
  • gitti bile...

0|0
    0|0
  • Bir Fenerli olarak ins kasimpasa yenmez ozama :( 64L4TAS4R4Y alsın maçı gitme prandelliiii

0|1
    0|0
  • Prandelli den önce madrid diniz zaten. tipik gs li avuntusu teknik adam göndermek

0|0
    0|0
  • bence prandeli fazla kötü değil sadece elinde kaliteli oyuncu yok

0|0
    0|0
  • Ne gerek sabıra? Sanki o maçı alınca herşey çok güzel olacak.

0|0
    0|0
  • Ulan gelenden 4 gidenden 4 yiyorsunuz prandelli nekadar yüzsüzki futbolu bırakmıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öff prandelli ne ya Allah Aşkın'a İtalya'n futbolu bitmiş hala bizim basımıza İtalyan getiriyorlar hadi Mancini yine idare ediyodu şu an Galatasaray çok zor durumda ben MustafaDenizli gelmeli diyorum bir şekilde ikna etsinler bari bu böyle olmaz şu an Selçuk inan söndü ya resmen Burak Yılmaz'ın adını duymuyoruz sneijder tek basına götürüyo Takım'ı ama nereye kadar bu takım bir silkinmeli kendine gelmeli

0|0
    0|0
  • Haber dogruysa gider😄

0|0
    0|0
    • Haber doğru internette bir çok yerde var. 1 hafta şans tanınmış :) baksana 3 gün kampa giriyo takım :)

Yükleniyor...