Kapat

O bırakıp gidenler var ya. Neyi hak ediyorlar sizce?

Çok seversin her gün onun fotoğraflarına bakarsın. Zamanın çoğunu onu düşünerek geçirirsin. Ona başka kimse dokunmasın istersin. Ona söylemek istersin sevdiğini imkansız gibi gelir. Fakat ona onu sevdiğini söylersin. Ama o umursamaz hiç yokmuşsun gibi sözünü duymamış gibi davranır. Çeker gider. Ah o bırakıp gidenler var ya. Neyi hak ediyorlar sizce ?

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• aynı sekilde sevip sevilmemeyi.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• giden tek başına gitmemiştir itmişsindir ve gitmiştir..

0|0
    0|0
  • e o sevmiosa napsn?

0|0
    0|0
  • Kendine iyi mi bakar Allah belasını mı verir beni ilgilendirmez artık . Benden uzak Allah' a yakın olsun...

0|0
    0|0
  • terk edilen hiç bir zaman açıklama yapılmadan ansızın bırakıp gitmeleri hak etmiyor bence..yürekli olup konuşabilmek erdemli olanı...eğer tüm yaşananlara rağmen çekip gidiyorsa mutlu da olmamalı,olamaz da zaten ,olamıyor..ömrünce yaşayacağı bir pişmanlık sarıyor..

0|0
    0|0
  • her giden vefasız her kalan masum değildir unutma.. giden kötü kalan iyi diye sınıflandırma bence.. her gidenin vardır bi hikayesi .. geride kalanlar haketmemiştir belki onu.. yazdığın gibi sevildiği halde gidenlerde var .. işte ona sözüm yok

1|0
    0|0
  • muhtemelen daha iyisini.

ayrıca beni birinin seviyor olması onunla kalmam gerektiği anlamına gelmez.o zaman bütün sevenlerle birlikte koloni kuralım:(

0|0
    0|0
  • Bence burda konu olmayı bile haketmiyolar ;)

0|0
    0|0
  • sevgısız kalmayı :/

0|0
    0|0
  • Aynısını bizzat yaşayıp kahrolmayı hakediyolar :(((((((((

0|0
    0|0
  • ölümü :(((

0|0
    0|0
  • başlığa cevap: yaprağı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Umarım her şeyin en güzelini elde eder. Beni bırakıp gitmesine rağmen onu hala öyle seviyorum ki onun için kötü hiç bir şey dileyemiyorum... Tek bir dileğim var artık onunla ilgili mutlu olması... Ben mutlu olmasam da onun bir yerlerde mutlu olduğunu bilmek en azından yüreğimdeki bir acıyı dindirir ve beni mutlu eder.

0|0
    0|0
  • saçlarına sakız yapıştırılasıcalar

0|0
    0|0
  • gazozlarına ilacı..

0|0
    0|0
  • duygularına karşılık vermek zorunda mı

0|0
    0|0
Yükleniyor...