Hiç duygu karmaşası yaşadığınız oldu mu?

Örneğin sevdiğiniz birisiyle yemektesiniz. Her şey mükemmel boğaza bakan bir yerdesiniz. Sevdiğiniz kişi karşınızda, mum ışığı, içkiler, romantik bir müzik ve çok güzel bir yemek hayattan sizden daha mutlusu olamaz. Fakat birden içinizi bir hüzün kaplıyor. Nedensiz bir hüzün. Gereksiz bir ağlama duygusu geliyor. Size böyle oldu mu hiç ? Çok mutluyken dünyanın en mutsuz kişisi oldunuz mu hiç ?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gülerken ağlamasını öğrettiler, ağlarken gülmesini... Hayatıma giren tek bir kişi yaptı bunu. Yine de kızgın değilim ona, kin tutamam ki ben. Teşekkür etmem gerekiyor aslında, bana öğrettiği her şey için, beni olgunlaştırdığı için...

Karşımda biriyle otururken, geçmişteki hatıralara ya da küçük ayrıntılara dalıp gitmek, sonra da zamanın akışını kaçırmak... Gözlerin dolmuş, ağlamamak için kendini tutarken, karşındakine durumu anlatamamak, aynı kişiyi hem delicesine sevmek hem de nefret etmek işte bütün bunlar yüzünden duygu karmaşaları yaşıyorum ben...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ahh şu an senin yerinde olmak isterdim mutluluktan aglardım herhalde...

0|0
    0|0
  • evet belli dönemlerde bana da çok olur...güzel bir kahkahanın ardından kesin hıçkırıklara boğulurum...mutsuz bir anımda aniden serap görmüş gibi olabilirim:)

0|0
    0|0
  • evet bir kaç kere oldu böyle, yani çok mutluyken bile ruh halim değişti hüzünlenmeye başladım gözlerim doldu. belkide çok fazla mutlulukta insanın bünyesine iyi gelmiyor

0|0
    0|0
  • oluyor. mesela hiç alakasız bir anda karşımdakinin öleceği aklıma geliyor, ne güzel gülüyor ama yarın olmayacak diyorum. çöküyorum resmen. nedensiz de olduğu oluyor.

0|0
    0|0
  • Oldum hüngür hüngür ağladım bir gün sonra psikiyatriye gittim depresyon başlamış dedi.:)

0|0
    0|0
    • ha haaa bende öyle meraklı okudum ki depresyon deyince sesli güldüm neo valla :))

• Ama öyleymiş canım ya kendimden korktum ya dedim kayışı kopardım herhalde o kadar iyi bir anımda hüngür hüngür ağlamam ilginçti:))

• bazen olur arada öyle şeyler bence depresyonda falan değilsindir. :)

• Ne sen sor ne ben söyleyeyim.

Her gün =/. Boş yere boşu boşu boşuna..

0|0
    0|0
    • Bunun sebebi daha eskiden birinin aklına gelmesi mi ne ?

• Takma kafana :/

• Tamam takmam (=.

Bakan bilemiyorum neden olduğunu bunun nedeni pek bilinmiyor bir an oluyor işte..sadece tatminsizlik duygum yüzünden her zaman daha iyisini istediğim için.(eğitim konusunda).Ama hiç mutlu değil miyim? Mutluyum (=.Bir anlık duygu çöküntüsü.

Erkekler Ne Diyor 3

• Oluyorr..çok mutluyken bile hüngür hüngür ağlayabiliyor insan.Mutluluktan mı yoksa üzüntüden mi adını bile koyamıyor insan.

Mesela sevgilimle tartışmıştık ve o ağlıyordu.O arabaya binmek yerine gitmek istedi,zar zor bindirdim ama elimdeki pet şişe şöför koltuğunun üstüne dökülmüştü.O ağlarken ben alttaki ıslaklığı hissetmiş ve istemsizce gülmüştüm.O da ne gülüyosun be? demişti.

0|0
    0|0
  • geçmişimi fazla hatırlayınca öyle oluyor.yada duygusal bir film izlediğimde gözlerim dolar.ama ağlamaya çalışsamda ağlayamam.

0|0
    0|0
  • olsaydı zaten resmindeki taplo gibi bi görüntü olurdu içden içe..

0|0
    0|0
Yükleniyor...