Erkekler zeki kızlardan hoşlanır mı?

Erkekler zeki kızlardan hoşlanır mı? Derslerinde başarılı olan kızlardan falan?

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Aklıyla mest edebilecek bir kız,bir erkeğin kalbinin anahtarını çalmıştır..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• derslerinde başarılı olmasından ziyade ders çalısan ,birşeyler öğrenmeye calısan kız bana cekici gelir...

hem ders çalısarak sorumluluklarını yerine getirmeye çalısan sorumlu bir kız olduğu için hemde birşeyler öğrenip donanımlı olmaya calıstığı için artı puan alır..

basarılı olmasına gerek yok gayret etmesi yeterlidir.basarısız olursada canı sağolsun:)

0|0
    0|0
  • Hangi erkekler? Bütün erkeklerin hoşlandığı tek tip bi kız yoktur ki. Herkes farklı özellikler arar. Derslerinde başarılı olması, okula en erken gelmesi veya çok hızlı sms atması gibi şeyler değil tabi bunlar.

1|0
    0|0
  • aynı soruyu elli bininci kez soran kızlardan hoşlanmıyorum. Aferin başarılı insan sevilir tabii.

1|0
    0|0
  • Şahsım adına konuyaşım.Beni mutlu eden saliha kadındır.Sadece benden başkasını gözü görmeyen.Haramı,helali en şekilde bilen ve uygulayandır.Bence en zeki kadın,nefsini yenendir.

1|0
    0|0
  • bu sorunun cevabı olamaz olmamalı kimin kimle nerde uyuşacağı anlaşacaği kişi ile nasıl karşılaşacağını bilemezsin... fiziksel olarak soruyo isen profil resmindeki kızın gideri var

0|0
    0|0
  • biraz akıllı olmalı tabi ama çok zeki olursa kim uğraşıcak onunla zaten kızlar dır dır dır insanın kafasını ütülüyor.birde zeki olursa vay sevgilisinin haline :)

0|0
    0|0
  • türkçesi en az 3 olmalı

1|0
    0|0
  • erkeklerı zeki kızları ıstemezler neden ?

bkz: aşkım konuşalımmı ?

cevap : olmaz hayatım ders calısmam lazım

dogada buna tamam dıyebılcek erkek sayısı oldukca azdır nokta.

0|0
    0|1
    • aptal kızlardan mı hoşlanıyorsunuz yani :)

• aptal deıl canım fazla ders calısanlardan yoksa sende o derslerınde cok basarılı olanlardanmısın ?

• tatlı kızlardan:) resımdekı gıbı kızlardan degıl mesala :)

0|0
    0|1
  • Benim okul hayatım dersten atılmakla geçti zeki kız olmaz :(

0|1
    0|0
  • Gizem GÜNEŞ, gibi biri.

1|0
    1|0
  • ağır başlı hatunlardan

0|0
    0|0
  • ewt ben hoşlanırım şöyle tıpçı hukukçu bi kız olsa hemen ayarlamaya giderim.

0|0
    0|0
  • mankenlerin kaçı zeki ? güzel olanlardan hoşlanıyorz ama çokta salak olmıcak zekada gerekiyor

0|0
    0|0
  • hoşlanmam saçını başını yolasım gelir

0|0
    0|0
  • benim fikrimi soruyorsan çukulata tenli bonus kafalı

0|0
    0|0
  • Şu an hiçbirşey istemiyorum.

0|0
    0|0
    • Bir şey istiyor musun diye sormadım ki zaten