Kızlar çapkın erkekten hoşlanır diyorlar, doğru mu sizce?

bi kaç samimi olduğum kızdan duydum:

çapkın olan ama aldatmayan veya aldatıyorsada hiç belli etmeyen gizli yapan olmayan erkek olursan daha değerli olursun demişti kızların gözünde..hiç öyle sadık olsun başka kızlara bakmasın demelerine bakma demişlerdi...

kızlar diğer kızlara kaptırtma ihtimalleri olunca deli olurlar etrafında derlerdi..garanti olursan sallamazlar derlerdi.

doğru mu sizce?

Güncellemeler:
tüm kızlar böyle değil ama sizlerden çok duyuyoruz çokta görüyoruz..kızlar kıskandıkça bağlanıyor .söyle bir söz var:kızlar kıskanmadığı erkekği sevmez..boynuzlanma riski arttıkça kızlar daha çok kıskanç dolayısıyla ilgili oluyorlar daha cok sahiplenip seviyorlar.bir çoğu böyle ama sasırdım cevaplara...gidip aldatan demiyorum ama aldatma potansiyeli olan erkekten bashsediyorum.

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Nefret ederim aksine..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence bu aldatmaya meyili olan insanlarin ortaya attigi birsey, yani bir bayan olarak, yillarca bayanlarin agirlikli oldugu yerlerde yasamis biri olarak hic boyle birsey duymadim.

0|0
    0|0
  • Hangi insan surekli aldatilacagim korkusuyla yasamayı ister ki?

Kapılacak korkusuyla sana sarılacak kiz da seni bir ödül olarak görür, bir sevgili olarak degil.

Hicbir aklı Selim kizi gectim, insan aldatanilecek potansiyeli olan insandan hoşlanamaz.

Cunku bir iliskiyi ayakta tutan güven ve saygı ikilisinin yanında sevgidir.

Aldatmanın var olduğu iliskide de önce güven sonra saygı duygusu yok olur, bu da sevginin de zamanla bitmesi demektir ki, bu tarz bir iliski ancak koftur.

0|0
    0|0
  • Hangi kız bunu diyebilir diye düşünüyorum şu an.

0|0
    0|0
  • kendim için konuşuyorum : böyle bir durum söz konusu olamaz.

çapkın erkekten hoşlanan kıza da yandan bir bakış atıyorum.

0|0
    0|0
    • valla çok duyuyoruz çapkın olsun diye..cevremde çok görüyorum boynuzu yiyince kocasına sevgilisine tapmaya baslayan kadın.onlar ne peki?

• aldatmam da böyle kasın gözün oynasa:)sağın solun belli olmasa daha bi kıymetli oluyorsun gibi kıskanclık oluyor daha bi ilgi görüyosun:)ama öylesiniz ya:)

• genelleme yapmayalım.

• ya ya nedemezsin bayılırız

0|0
    0|0
    • bayılırız değil...daha çok ilgilenirler değerli olursun diyorlar.böyle aldatmayan potansiyeli olmayan erkekler erkek gibi gelmez gibi şeyler duyuyoıruz.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...