Puan farkının azalmasını mı istersin; yoksa "ölürüm de Fener'i desteklemem" mi dersin?

Beşiktaş bugün Erciyes'i yenerse 17 puana ulaşıyor ve Galatasaray'la arasındaki puan farkını "DÖRT"lüyor... Haftaya da Beşiktaş- Fenerbahçe maçı var ve Fenerbahçe de şu anda 13 puanda.

Sorum şu; Galatasaray taraftarı böyle bir durumda Beşiktaş- Fenerbahçe derbisinin nasıl bir sonuçla bitmesini ister?

Hadi bakalım... :)))

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 'bizi ilgilendirmez diyecekler ama içten içe haydi fener haydi fener haydiiii. tam zamanı tam zamanı şimdiii. diyecekler:)))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• ne diyon sen ya fener kimde destekleyecez kim kazanırsa kazansın biz armanın peşindeyiz şampiyonlukların değil evet aysal efendi gider ayak bize prandelli kazığını attı önemli değil yenilmekte önemli değil tabikide takımın kazanmasını isterim ama hakan şükürlü hagi li zamanındaki gibi o zaman yenilse bile ezilmiyodu şi, mdiyse futbolcuların özellikle de yerlilerin umrunda değil dedim ya biz armanın peşindeyiz diye hepsi de defolur gider geriye sadece galatasaray kalır ne selçuklar ne buraklar gördü bu kulüp hepside geldi geçti bunlarda geçer

0|0
    0|1
    • Sen de haklısın ya :)))))) saat DÖRT'de manitayla buluşcam, unutturma :)

• 6 rakamı neden o takımın ilk harfinin yerine bu kadar yakışır, bu da mı tesadüf? :) Ateistler bunu açıklasın...

• sen bırak ataistleride neden beni şikayet ettin neden cevaplarım kaldırıldı zoruna gidecekse meydana çıkma aslanım ben sana cevabımı kaldırılan yorumumda verdim istersen gir şimdi admin amcanın kollarında ağla

• Kim yenerse yensin bizene :) besiktas muhteelen daha etkili oynicak bu senede iyi oynuyolar hakediyolar hakeden kazansin bence benim kisisel fikrim derbidir belli olmaz.

0|0
    0|1
  • Kardeşim tebrik ederim valla çok iyi sormuşsun. :D Ben Fenerliyim bu soruya da cevabım belli tabi de :D

0|1
    0|1
  • Oyle bisi olmadi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...