Kareteyle erkekleri dövebilir miyim?

Soru basit sizce karete öğrensem uzun boylu ya da yapılı erkekleri dövebilir miyim? Yani kollarım falan çok zayıf bileklerim falan da bu karete öğrenmem de bir zorluk çıkarır mı? İki üç erkeği dövebilir miyim :D kendimi savunmak için soruyorum yoksa erkeklere karşı garezim yok yanlış anlamayın :D

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Karate için güçlü olman gerekmez. Daha çok denge ve fizik kaabileyetini geliştirir. Dev gibi insanları bile karete ile bir çırpıda etkisiz hale getirebilirsin.

0|0
    0|0
  • Yok arkadaşım okadarda değil:) herşey teknik değil adam yakana yapışıp kaldırır seni fırlatır sonra :D :D kuvvet farkı çok kadınla erkeğin vücudu bir değilki :)

0|0
    0|0
    • ahahah :D işte onun için sordum aslında sadece teknik yeter mi diye? Kaslı bir erkek kolunu bükebilir miyim acaba :D

• Ama faydası olur yinede :) en azından daha iyi karşı koyarsın :)

• Türk'ün karate anlayışı

0|0
    0|0
  • ERKEK SİNEK DÖVEBİLİRSİN

0|0
    0|0
  • Çok iyi seviyede öğrenirsin yapabilirsin bu dediklerini.

0|0
    0|0
  • bu tarz sporlar adam dövmek için yapılmaz

0|0
    0|0
    • Zaten bende sokak sokak gezip adam dövmeyeceğim savunmak için...

• netten araştır adını bilmiyorum ama caddebostanda sahilde bir yer varmış arkadaşımın arkadaşı açmıştı marmara yelken kulübünün orda

• araştıracağım sağol :))

• bir işe yaramaz sana zarar vermeyi düşünen biris kareteyi güreşi takmaz..

0|0
    0|0
  • naptk biz sana niye dövecen durduk yere :D

0|0
    0|0
  • Dovemezsin yavrum ne kadarda teknik bilirsen bil sağlam vurmadktan sonra islemez sen gunde karate öğren ve bir insaatcyla kavga et bakalm noluyo onlar hikaye bence

0|0
    0|0
  • Sen kareteyi bırak direkt keratayla giriş :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...