Kıskançlığın son noktası ama neyin kafası?

dün gece sahur içn pide almaya giderken telefnm cebimde titreşimdeydi ve bi an caldıgını farkedip elime aldıgımda kesildi.. sonra baktm ki iki cevapsz cagrı vardı ve arayan 3 gün önce cıkmaya basladıgım kız özge... bunun üstüne bnde onu aradm ve tam naber napıosn dicem.. vayy efendm sen nerdesn sesin dşardan gelio, telfna nie bakmıosun vs... bn tabi şok.. biri bana bu kızın ne kafası yasadıgını acıklasın... üstelik henüz 3 günlük.. ne mi yaptım... yol verdim tabki

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Bende öyleyim ya sevdiğim adama böyle davranıyordum ama o dahada abartıyordu,hafiften hoşlandığım adama böyle değilim mesela hiç sıkmam,nereye isterse gidebilir bu durumdada çok anlayışlısın diyor,beni çok seviyor, ama gel görkisevdiğim adam bırakıp gidiyor yaaa:((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hiç cevap yok.niye peki?kendini sorguladın mı?burda soru namına bişey yok.olmadı.

0|1
    0|0
  • yazık kiza(((

0|0
    0|0
  • Hahaha abartmış :D bende kıskanç bi insanım şimdi kendimi inkar edicek halim yok ama 3 günlük ilişki için kendimi rezil edemem hakikaten neyin kafası bu ? :)

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsınız.. sevgiliyi malı mülkü gören herkese bu yapılmalı...

0|0
    0|0
  • bence kiz hakli... yani gece gece disarda oldugunu anlamis insan bi sasirir tepki verir tabiki. yazik olmus!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...