Okula gittiğiniz ilk gün aklınızda mı?

1. sınıfa ilk ayak bastığınız gün üzerinizde siyah yada mavi önlük tuhaf bir duygu ve genelde annenin arkasından beni burda bırakma bakışı.

0|0
20|11

En İyi Kız Görüşü

• Ağladım ciyak ciyak sonra bonibonla kandırıldımm..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Aklımda.Biri Atatürk için anne bu adam kim demişti o da aklımda.

0|1
    0|0
  • Gayet sakin sessiz bie sekilde gitmiştim okula.

Üzerimde de siyah önlüğüm dantelli beyaz yakam ve siyah ayakkabılarım vardi, şarların da örgüydu :) ilk gun fotografin bile var ama gözlerim kapalı :)

Annemin arkasından hic ağlamadım gayet sakindim.

0|1
    0|0
  • Hiç ama hiç hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • Aklımda,tenefüste çantamı alıp çıkıyorsum tam okul bitti zannettim sonra annem bu tenefüs dedi içeri girdim :D

0|1
    0|0
  • üstümde mavi önlük vardı. ama ben zaten okula gitmek için can attığımdan dolayı annemin arkasından ağlamamıştım...

0|1
    0|0
  • okul evden baya uzaktı , ne anne ne baba biz 4 arkadaş gitmiştik . Halen kızarım anneye babaya 6 yaşındaki çocuk tek başına gönderilir mi..

0|1
    0|0
  • okul öncesi krese gittigim icin beni burda birakma moduna giremedim, zaten okula da yengem götürmüstü. önlük degil normal kiyafetm vardi üzerimde. ama hangi kiyafetim vardi hatirlamiyorum.

bitse de gitsek moduna girdim bi daha da cikmadim.

0|1
    0|0
  • annem yoktu dedem ve teyzem vardı yanımdan bi gidin artık dedim dedem gizlice beklemiş beni yazık :D keyfim yerindeydi oh bir sınıf dolusu arkadaş ne ağlıcam lan :D

0|1
    0|0
  • bi hafta sonra teneffüs zilinde yere düştüm üstümden yürüyüp teneffüse çıktılar

ne kadan da aceleciyim

0|1
    0|0
  • Evet hatırlıyorum...Kuzenimle aynı sınıftaydık , bende kırmızısı onda da turuncusu olan çantalarımızla annemin koluna girmiştik.Yolda da dayımla karşılaşmıştık.Ben çok isteyerek gitmiştim hiç ağlamadım.

0|1
    0|0
  • çıkışta babam kurbağa gibi önüme atlayıp fotoğrafımı çekmişti

suratımda önüme atlayan bıyıklı kurbağanın verdiği tırsmış ifade vardı

0|1
    0|0
  • Siyah önlük ve nerdeyim ben şaşkınlığı:)

0|1
    0|0
  • sınıftaki çocuklar ağlıyordu bende saf saf yüzlerine bakıyordum ve düşünüyordum neden ?

0|1
    0|0
  • hiç tuhaf duygulara girmedim annem sıraya oturttu bekliyim mi dedi hayır dedim öyle oturdum

0|1
    0|0
  • Tören sırasında bekliyordum ve umarım bir adaşım olur diye dua ediyordum:)

0|1
    0|0
  • aklımda..hic ağlamamıştım hatta ağlayanlara sasırdığımı hatırlıyorum.

0|1
    0|0
  • cok iyi hatirliyorum.. ah ne gunlerdi bee

0|1
    0|0
  • Hayır hiç hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • evet :(

annem 1 sene sınıfta yanımda durdu çok ağlardım :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Çok pis ağlıyodum sonra tatlı bi kızın yanına oturttular, sustum. Sonradan öğrendim müdürün kızıymış. Sonra olanlar oldu tabi

0|1
    0|0
  • Olmaz Olurmu abi Bi Adım attık kandık 12 yıl cıkamadık ıcınden bıde 4 yıl sımdı unı okucaz :) Ben zaten cevremde 1. sınıfa baslıcaklara aman sakın baslama 12 yıldan once cıkıs yok dıyom artık anladıkları kadar :D

0|1
    0|0
  • Günlerce hep ağladım ve hakikaten de ağlanılacak bir eğitim varmış lan !

Birde bizim zamanımızda hocalar kafa göz girerdi öğrenciye. Okula alıştıkça insan daha da aslında alışamaz oldu. Biz böyle bir nesildik işte.

0|1
    0|0
  • ilk anaokuluna gitmiştim ilk gün annem dsayamamam diye gelmemişti babam bırakmıştı beni okula. Gözlerim çakmak çakmak olmuş ama ağlamamışım. Babam ne istersin oğlum akşam yemeğine demiş bende ' beyaz pilav ' demişim :D

0|1
    0|0
  • valla hiç olmadı bıraktı gittiydi:D çok da güzeldi hiç unutmuyorum kapalı bir kadın vardı zemin kattaydık camın kenarında okulun dışında kızına el sallıyordu bende ne şanslıyım ln demiştim :D:D

0|1
    0|0
  • mavi önlük yakamda atatürk vardı ağlamadım :(

Şimdi pişmanlıktan ağlıyorum keşke ağlasaydımda okul hayatım hiç başlamasaydı diye :(

0|1
    0|0
  • Okulumun ilk gününde ilk kavgamı hatırlıyorum sadece :D

0|1
    0|0
  • hatırlamıyorum, nefret ettiğim bir yer oldu her zaman okullar

0|1
    0|0
  • '' Annnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee beyn buyu döveyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim''

0|1
    0|0
  • ecnebilerin arasında annem bırakıp gitmişti beni nasıl unuturum mehh..

0|1
    0|0
  • hangi birinci sınıfa pampa ilkokul1 lortaokul 1 lise 1 uni 1 D

0|1
    0|0
Yükleniyor...