Annemden bıktım sorun kimde?

Annem 3-4 sene önce ona söylediğim çok ufak bikaç yalan yüzünden dolamış diline bir cümleyi ''sana güvenmiyorum''. Aradan 4 sene geçti tek bir hatam bile olmadı en azından onun ruhu duymadı ona rağmen gelmişim 18ime arkadaşlarımın yanında bana erkeklerle mi buluşucaksınız o civarlarda tanıdıklar oturuyo haberın olsun hanı sureklı bı ayagını denk al akıllı ol tarzında seyler soyluyo gelıp aniden telefonu elimden çekip alıyo tuvalete kapanıp mesajlarımı okuyo pc ye şifre koymıcaksın diyo bıktım artık gizli numara aramış geçen gün tel yine annemdeydi kim bu diyo ya gizli numaranın kim oldugunu ben nerden biliyim bu numara sürekli aramıs seni ne konusuyosun diyo acmadımbile ya ama inanmıyo agzımı acıp bisey diyorum kendimi ifade edemiyorum bu sefer aglıyorum bısey saklıyorum soylemıyorum sanıyo tek yalanım dersaneye gidiyorum diyip arkadaslarla aksam 8de sinemaya gitmistik bide bi cocukla cıkmıstım facede seni seviyorumlar falan onları görmüstü o kadar oda cocukluktu geldı gectı sımdı ben anneme herseyımı anlatırım ama anlattıgıma pısman edıyo artık bıktım psıkolojık sorunlu mu bu kadın yoksa bende mı sorun var bıktım cıdden artık şu an odamın kapısını kıtledım oturuyorum yeterkı kımse gelıp dokunmasın agladıgımı gormesın dıye bıktım ya napıcam ben kımde sorun

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• anneler korumacı oldugundan basına birsey gelmesın dır diye fazla ustune dusuyordur zamanla degişir her sey merak etme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 3

• Belki de ruhu duymuştur da senin ruhun duymamıştır ?

0|0
    0|0
    • ruhu duysa yaptıklarımdan sonra evden adım atamazdım ben haberı yok emınım bıde benım annem bıseyı ogrendıgı gıbı hemen köşeye çeker sorgular susmaz

• İkinizde normalsiniz canım. Tipik anne işte..

0|1
    0|0
    • tipik annede neden hiç bir arkadaşımın annesi böyle şeyler yapmıyo

• klasik tür anne örneği gcer gecer

0|0
    0|0
Yükleniyor...