Eski sevgilisiyle konusmasını nasıl engelleyeceğim?

selam millet direk konuya giriyim sevgilim eski sevgilisiyle cok yakın ona tatlım diyo ben cok kızıyorum kavgalar falan ettik dün aksam konusurken yagmur tasınıyomus ona üzldüm dedi bende kızı sevmeme ragmen o üzüldüğü için üzüldüm konustuk birden mesaj atmamaya başladı 4e kadar bekledim mesaj atmadı sonra sabah özr dlerim işim vardı cevap veremedim dedi bende ne işn vardı bana cevap atmıyacak kadar önemli dedim oda kızla konustugunu söyledi.benim yerimde olsanız napardınız

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• ayrılmazsan değerini anlamaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• cıkıyosanız bi daha yüzümü göremezsin de net!

0|0
    0|0
  • ayrılırdım. ötesi yok.

0|0
    0|0
  • ayrılsana

0|0
    0|0
  • direk konuya girmeseydin ya.

0|0
    0|0
  • Konuşmamanı istiyorum rahatsız oluyorum de konuşmasın bu kadar konuşuyorsa halen ayrıl

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yuhh yani ii bir ders vermelisin bnce ayrıl ve başka birini bul

0|0
    0|0
    • ayrıl diyosunuzda onu seviyorum

• Onu seviyorsun neden ?kendin için dimi ,acı çekmemek için ,onsuz olamayacağını düşündüğün için vs vs sonuçta kendin için seviyosun eğer mutsuz olmak istiyorsan sevdiğin kişinin seni mutsuz etmesine izin vermeye devam et .Birine kendinden fazla değer verirsen ya onu kaybedersin yada kendini mahvedersin birazck kopya çekeyim:D Sana değer vereni bul ce onu sev en hayırlısı bu olur .Bu adam resmen egoist ileride allah bilir nasl bi canavara dönüşür.

• seni dinlemiyorsa ayrıl.

0|0
    0|0
  • beynini delerdim.

yada sakince git hayatımdan derdim.

0|0
    0|0
  • ilgilenmesi sorun değil de 2. plana atılman doğru olmamış.yürümez sizin ilişkiniz beyb

0|0
    0|0
  • bende aynen senn durumda sayılırım sende ona aynısı yaşat

0|0
    0|0
  • Ayrıl gitsin, affedersin ama saf tarafsın şuanda.

0|0
    0|0
Yükleniyor...