Kapat

Partizanla Dortmund aynı şey mi diyenlere sorum?

An itibariyle bundesliga 15. si Dortmund'dan 4 yiyip, Sirbistan futboluna ambargo koyan partizan'a, Besiktas 4 atinca ayni sey mi diyordun. Basaksehir de mi dunya takimi?

Güncellemeler:
Soruyu beyniyle okumayanlar olmuş. Ben Dortmunda kotu demiyorum Başakşehir demi çok süper takım?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• onlarla tartışmaya girme. onlara göre galatasarayın oynadıkları takımlar dünya devleri beşiktaşın rakipleri çerez takımlar. galatasaraylı kafasını çözemezsin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Zorun ne senin galatasarayla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Tabiki ayni sey degil dortmund ck daha ust duzey bir takim. Ama bu gsnin kotu oldugu gerceklegini degistirmez partizanida yenemezdik ztn.

0|0
    0|0
  • Biri kıçı kırık sırbistan takımı partizan.
    En iyi 10 numaraları eski galatasaraylı diğeri dünya devi.
    Biri her sene çeyrek final görüyor diperi ise avrupada en son galibiyetini 2009da almış.

0|0
    0|0
    • Biri kıçı kırık partizan diğeri kıçı bilr olmayan tasaksehir:))) biri 4 atar biri 4 yer

• hala başkalarının galibiyetleriyle övünüyorsunuz.
      işte bu kadar aciz bir takımsınız. Kendi yapamadıklarınızla övünüp durun.
      En sn ne zaman yenmiştiniz siz bizi ya? uzun bir zamna olduda

• 8 i babanin takimimi atti da ovunuyorsun

• Aynen Ha doka Ha messi
    Ha semih Ha ibrahimović
    İnanmak kazanmanın yarısı...
    Takım hiç yenilmemiş

0|1
    0|0
  • Sırbistan Ligi ile Bundesliga yı bir tutan senin futbol bilgine... Dortmund Bundesliga şampiyonu Şampiyonlar Ligi finalisti bunuda yaz

0|0
    0|1
    • Gardas ben diyorum ki tamam dortmunf partizandan iyi ama başakşehir?

• Kardeşim bunlar normal yenilebiliriz başakşehir bizden çok daha iyi oynadı ve yendi bizi hem bir bjk li olarak karşına aldığın takıma önce bir destur çek bunları söylemen için bizden çok daha iyi bir takımınız olmalı karşındaki takım uefa süper kupa sahibi en önemlisi sizde olmayan 3 yıldız sahibi

• Dortmund un son 4 hafta yenildiği takımlar
    Schalke Hamburg Köln Hannvover
    Evet partizan sırbistana ambargo koymuştur doğrudur yalnız dortmund dünya kalitesinde bir devdir şu anki sıralaması aldatmasın bizi oyuncularının kalitesini tüm dünya biliyor
    Gel gelelim başakşehirin gs ye 4 atması sorun takım ruhu başakşehirde vardı gs de ruh yoktu bu en başından beri doğruydu sıkıntı ne dortmund da ne arsenal de ne de başakşehir sıkıntı gs nin bu kadar ruhsuz olmasındadır

0|0
    0|0
    • Adam gibi anlamissin soruyu tebrikler

• anladım kank sıkıntı yok tek sorun gs nin ruhsuzluğu böyle olursa dortmunda fark atar başakşehirde aslında en iyi örneği dün verdi başakşehir nasıl takım olunur nasıl kenetlenilir

• Ne alakası var amk. Nasıl bir açıklama bu? Dortmund bu sene kötü diye, küçük bir takım mı olmuş oluyor? Hay zihniyetini seveyim ya. Nasıl türlersiniz siz?

0|0
    0|2
    • Dortmund kotu diyenmi oldu bonzaimi içtin sen soruyu iyi oku

• "An itibariyle bundesliga 15. si Dortmund'dan 4 yiyip, Sirbistan futboluna ambargo koyan partizan"

Sen şimdi koskoca Sırbistan ligine ambargo koyan partizan'a, Dortmund'dan büyük takımdır da dersin?

Yükleniyor...