Galatasarayin bu dususunun sorumlusu sizce ki?

Gelen 4 atiyor giden 4 atiyor prki sorumlu sizin dusunceniz ne kimin yuzunden

• teknik hoca
    25% (1)17% (1)20% (2)Oy Ver
  • futbolcular
    0% (0)50% (3)30% (3)Oy Ver
  • yonetim
    75% (3)33% (2)50% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Hepsi yazmayi unutmusum msjda belirtebilirsiniz arkadaslar

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Hepsi tabi ki

0|0
    0|0
  • tek ve tek sorumlu ünal aysal dır. kulübü borç batağına soktu. futbolcular arasında yerli yabancı ayrımını çıkaran araya soğukluğu sokan ünal aysaldır. ocak Şubat döneminde çok büyük kaos geliyor galatasarayın başına

0|0
    0|0
  • Kardes oyuncular tirt turk futbolcu kalmadi hep yabancilara calisiyor gs bize yerli futvolcu lazim yabanci en fazla 3 tane olmali alt yapidan oyuncu cilmiyor hic

0|0
    0|0
    • Alt yapimizmi var haci adam. gibi elin manU su 1.5 yasindaki bebegi 20 yilligina transfer etti youtubeye yazda gor bizde durum cok farkli yerli oyuncular tirt g.. tu kalkiyor gemen cogunun ornegi cok yabancilarla yaris etmeliler rahat olmamalilar ornek isvec dede sinirlama vardi ancak kalkti sonrasinda isvec milli takimi uctu onuda gec zlatan yeter

• Yav abi onuda yetistireceksin burak gibi mallari oynatiyoruz alt yapidan birini tutup getirsen burak dan daha iyi oynar

• Buraktan iyi oynayamaz sanmiyorum kardes bizim ulkede her gencin hayali futbolda golcu oyuncu olmak gol atmak 70 milyon insandan en iyisi buraksa cikmaz bir daha bizim ulkenin asil en iyi golcusu hakan sukurdu sen hesap et artik

• Yönetim teknik hoca futbolcular alayinin payi esit %33.33...

0|0
    0|0
    • Alayinin a. mk o zaman

• 3-4 futbolcu haric alayinin gitmesi lazim prandalli gelecekse neden. mancini gitti? Unal aysal kendi sampiyon yapti sandi takimi fatih hocayi zorladi fatoh hocanin doneminde savaşan futbolcular birak futbolu kosmaya usendi

Yükleniyor...