Hiç eşinizi, sevgilinizi aldattınız mı?

ben bir kere aldatmak istedim çapkınlık vicdanım el vermedi kızı bir bahane bulup ekmiştim siz gerçekten karınız kocanız yada ciddi düşündüğünüz birisini aldattınızmı

gizli cevaplar açık

1|0
24|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• Hayır aldatmadım

0|0
    0|1
  • hiç aldatmadım düşünmedim bile aldatmayı ayrılırım illa başkasıyla olmak istiyorsam ama aldatma yolunu seçmem

0|0
    0|1
  • Nasıl yapabiliyorsunuz ya. İnsanları nasıl aptal yerine koyabiliyorsunuz. Ben anlamıyorum bu zihniyeti. Madem başkasını istiyorsun ayrıl ona git. Neden insanların duygularıyla oynuyorsunuz. Ban aldatmadım ve hiçbir zaman da aldatmam. Büyük konuşmayı sevmem ama bu konuda böyle.

0|0
    0|1
  • 7 yıl flört ardından evlilik toplamda 8.5 yıl oldu ama aklımdan bile geçmedi.. Aldatmak niye onuda bu yaşıma kadar anlamış değilim..

0|0
    0|1
  • ben asla aldatmadım bunu çook rahatlıkla söleyebilirim .. karşımdaki karaktersizlik yapabılır ama ben asla ona nizbet olsun diye yapmam ... ve kısaca farklı olmak böle bişiii :D yeaahhh yaşasın farklılık :D

0|0
    0|1
  • aldatmadım ama o beni aldatmıs olabilir. belki edirneden boynuzlarımı gören olmustur. o da onun karaktersizligi. sen de iyi etmissin bulusmamıssın ama o bulusma asamasına gelene kadar muhtemelen o kızla görüsmüssündür. yani vicdanın rahat etmesin bosuna.

0|0
    0|1
  • Way be cwplar hep iyi yönde...peki bu kadar kişi neden aldatılmakdan dert yanıyor,bu aldatanlar nerde:)

0|0
    0|1
  • çok aldatıldım, ama hiç aldatmadım...

0|0
    0|1
  • aldatmadım

0|0
    0|1
  • henüz o kadar kalpsizleşmedim

0|0
    0|1
  • aldatmadım aslada aldatmam.. ama aldatıldım((

0|0
    0|1
  • Hepsini aldattım

0|1
    0|0
  • aldatmadım aldatmam...

0|0
    0|0
  • Aldatıldığım için acısını biliyorum asla aldatmam

0|0
    0|1
  • böyle onursuz bir hareketi düşünecek bir de uygulayacak bir beyin malesef bende yok...

0|0
    0|1
  • kolay kolay birini hayatıma kabul edemediğimden ettiğimide aldatmam aptal mıyım :P

1|0
    0|1
  • hayır aldatmadım aldatmam da tabi büyük konuşmamak istemem.

0|0
    0|1
  • aldatmadım ama aldatıldım üzgünüm:(

0|0
    0|0
  • hayir karakterim buna musade etmez.

0|0
    0|1
  • cıkıss aldatmadım

0|0
    0|1
  • aldatmadım sanırım yapamam iki ayrı kişiye kendimi paylaştıramam ona değil kendime saygısızlık.

0|0
    0|1
  • aldatmadım aldatmam

0|0
    0|1
  • aldatmadımm ama monotnlaşırsa heycn olsun die aldatırım aksiyonu severm

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu soruyu 1-2 yıl sonra sorma gereği bile duymayacaksın sanırım.

İstisnalar kaideyi bozmaz, ama bir zamanlar yatıp kalkmak, ihtiyaç olarak görülüyordu, daha buna alışamamışken, aldatmanın da sıradan bir şey olduğunu öğretmeye çalışıyorlar. O yüzden biz öğrenemeyiz, Allah öğrenmeyi de nasip etmesin. 1-2 sene sonra sormazsın artık merak etme...

1|0
    0|0
  • kızlar hep aldatıldım diyor peki bu erkekler bunları neyle aldattı

0|0
    0|0
  • evet aldattım duruma göre aldatabilirimde

0|0
    0|0
  • Aldatmam.. Büyük laf ama aldatmam.

0|0
    0|0
  • asla yapmam..ben -_-