4-4 lük Galatasaray 2 :D Detaya gel?

Öncelikle GÜNAYDIN... Ben bu soruyu sormuştum link burada www.kizlarsoruyor.com/.../q1945642-galatasaray-sampiyonlar-liginle-4-4-luk ve bazı arkadaşlar o kadar laf yaptılar ki... Arsenal super Dortmund super Ya BAŞAKŞEHİR? oooo Başakşehir Barcelona yı bile dize getirdi demi? :D Yenil tamam da ben 4 4 4 4 gidiyor demiştim 4 serisini boz 3 ye :D
Sorum şu siz ne düşünüyosunuz?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Futbolun içinde var olabilecek durumlar. Ağlanacak halimize gülüyoruz Türkiyede kimin ne yaptığının bir önemi yok Avrupada tırt olduktan sonra Türkiyede 30 yıl üst üste şampiyon olsan ne olur kendi kendini tatmin etmekten öteye gitmeyecektir.

0|0
    0|0
    • Ama bunu G. Saraylılar diyor 4. yıldız diye avrupada bişey yapamadıktan sonra... (ki G. saray en iyisini yapmıştır. Şimdi bu hale düşmesi...)

• Ona sözüm yok, ama çoğunluğun niyeti farklı birde konu oradan çok birisi Türk futboluna tecavüz etmeye çalışıyor gibi geliyor bana. Tribünler dolmuyor bile eskiden millet sabahın erken saatlerinde gider kuyruk olurdu şimdi maç başlamadan 5 dk önce git içeri girersin. Yani konu aslında derin biraz da işte konuşulacak yer değil bir de bizim konuşmamızlada olmuyor işte

• aynen öyle ama kendileri çıkarttı b. kunu şike vs. yapana ceza yok yabancı sevdası deli gibi para harcamalar Türk futbolu SIFIR...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...